حافظ مسلمی 1304 روز پیش
بازدید 6 بدون دیدگاه

مصاحبه جدید بیاندا با سایت باشگاه

ویلیام بیاندا ، مدافع تیم پریماورا ، با برنامه AS Roma Match پیش از دیدار در لیگ اروپا با خنت مصاحبه ای انجام داد.

این بازیکن فرانسوی،موضوعات مختلفی را مورد بحث قرار داد – از جمله مشکلاتی که از زمان پیوستن به جالوروسی با 6 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو اضافی دیگر برای پاداش های احتمالی با او روبرو شده است.

حالا اوضاع چطور پیش می رود؟ شما اکنون 18 ماه در رم بوده اید.
“سال اول دشوار بود ، من چند مصدومیت بد داشتم و چند مصدومیت نسبتا خفیف. در سطح شخصی ، من به خوبی جا پیدا کردم و دوستان جدیدی پیدا کردم. رم بسیار زیبا است و احساس راحتی در اینجا دارم.”

چه تفاوتی بین فوتبال ایتالیا و فرانسه وجود دارد؟
“فوتبال ایتالیا چه از نظر جنبه دفاعی و چه حمله ای بسیار تاکتیکی است. در فرانسه تمرکز بیشتر روی توپ بازی و کمتر در جنبه تاکتیکی است. این تفاوت اصلی است.”

از روزی که به رم امدید فکر می کنید ، چقدر تغییر کرده اید؟
“من از زمان حضور در اینجا چیزهای زیادی آموخته ام. فکر می کنم رشد زیادی داشته ام و فکر می کنم می توانم بیشتر پیشرفت کنم. وقتی فهمیدم که رم به من علاقه مند است ، احساس افتخار کردم ، این مرا بسیار خوشحال کرد. این افتخار است که بدانید یک باشگاه بزرگ به شما اهمیت می دهد. من خیلی خوشحال بودم. من هیچ وقت در مورد این انتقال شک نکردم. احساس آمادگی كردم كه فرانسه و باشگاهی را كه در آن آموزش دیده ام را ترک كنم ، جایی كه پنج سال زیبا را گذراندم. شک نداشتم.”

“درست است که وقتی من به اینجا رسیدم انتظارات زیادی برای من وجود داشت اما بازی با این نوع فشار بخشی از فوتبال است. در ابتدا این کار کمی دشوار بود ، سپس من به آن عادت کردم و اوضاع اکنون خوب پیش می رود. افراد اطراف من به من کمک کردند که آرام باشم: خانواده و ایجنت من که روزانه با آنها صحبت می کردم و آنها به من گفتند که اجازه ندهم فشار مرا به راه نادرست بکشاند.”

اگر به گذشته برگردید،چه چیزی را می خواهید دوباره انجام دهید؟
“وقتی وارد رم شدم ، کمی فضای اطراف غریب و بسته بود و این یک اشتباه در ذهنیت من بود. من یک سال است که در اینجا هستم و احساس خوبی دارم ، با همه از جمله هم تیمی هایم راحت هستم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *