حافظ مسلمی 1310 روز پیش
بازدید 7 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا بعد از برد خنت

پائولو فونسکا سرمربی رمی ها بعد از برد یک بر صفر مقابل خنت در لیگ اروپا با رما تی وی مصاحبه ای انجام داده که در زیر قرار گرفته ست.

 

رم در انتظار پیروزی بود تا این دوره تاریک را پشت سر بگذارد!؟
“بله ، مهمترین چیز پیروزی و گل نشدن توپ ها بود!در حال حاضر کار آسانی نیست اما بازیکنان تلاش تلاش کرده اند این لحظه را تغییر دهند. ما همان اطمینان را نداریم اما بازیکنان می خواهند تغییر کنند. امروز مهمترین چیز پیروزی بود.”
“ما دیده ایم که این تیم دوست دارد با دو فوروارد فشار بیاورد. قصد ما این بود که آنها نتوانند توپ اول را در اختیار داشته باشند.ما وقتی فشار اول انها را می گیریم ، ایمن تر و خطرناک تر بازی می کنیم.”
“اکنون از نتیجه راضی هستیم. برای عدم اعتماد به نفس تیم بسیار مهم بود که گل نزنند. نمی توانم بگویم بازی خوبی داشتیم ، اما پیروزی و زدن گل زدن برای تیم بسیار مهم بود. این مهمترین چیز برای تیم بود ، در لحظه نتیجه خوب می توان کیفیت بازی را نیز بهبود بخشید.”
“ما بازی را با هدف قرار دادن دروازه آغاز کردیم. این نشان از اعتماد به نفس تیم است ، پس از آن فکر می کنم تیم بهتر شده است. اکنون بازگرداندن اعتماد به نفس بازیکنانی که سعی در تغییر این لحظه دارند مهم است اما ما اطمینان نداریم که خط پاس را در لحظه مناسب پیدا کنیم. باید درک کنم که مهمترین چیز در حال حاضر اهداف تیم است و معتقدم با این نتیجه می توانیم خیلی پیشرفت کنیم. کلمه ای برای طرفداران ما: آنها فوق العاده بوده اند. آنها درک کردند که تیم نیاز به حمایت دارد و امروز بارها خارق العاده بوده اند.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *