اتالانتا-رم بر عهده اورساتو

اسامی داوران هفته بیست و چهارم سری آ اعلام شد که بر این اساس اقای دانیله اورساتو دیدار حساس رم و اتالانتا را قضاوت خواهد کرد.مانیانلی و پرتی کمک ها،مانیانیلو داور چهارم و مارسکا داور وار این جدال خواهند بود.

دنیله اهل شهر سچیو(نزیکی ونیز) بازی آتالانتا-رم که شنبه عصر ساعت 20:45 بوقت محلی برگزار خواهد شد را قضاوت خواهد کرد.
این داور ونیزی تا کنون 28 بازی در سری آ برای رم سوت زده ، که 12 برد و 11 تساوی و 5 شکست برای پایتخت نشینان ثبت شده. آخرین قضاوت اورساتو در بازی های رم برمیگرده به پیروزی زیبای رم، در بازی خارج از خانه در فلورانس مقابل فیورنتینا، در 20ام ماه دسامبر، که رم با گل های زکو کولارف پلگرینی و زانیولو، با نتیجه 4-1 پیروز به خانه برگشت. بازی ای که روند مثبت تیم فونسکا را بهبود بخشید و 4 مین برد رم با قضاوت اورساتو بود. آخرین شکست رم با قضاوت اورساتو به تقریبا 3 سال پیش برمیگرده ، شکست 1-3 از لاتزیو.
از نظر آمار کارت دهی، در این 28 بازی 75 کارت زرد استفاده کرده(بصورت تقریبی میانگین 3 کارت برای هر بازی). این داور در مقایسه با آنچه که فونسکا در کنفرانس مطبوعاتی بیان کرده بود ،برای این تیم ایده آل نیست، فونسکا به آمار بالای کارت زرد بازیکنان رم که با وجود خطا نکردن تعداد زیادی کارت زرد دریافت میکنند اشاره کرده. 5 اخراج که 3 بار آن از کارت زرد دوم و 2 بار اخراج مستقیم بوده(آخرین کارت قرمز که اورساتو به رمی ها نشان داده به دربی در سال 2017 مقابل لاتزیو بوده به آنتونیو رودیگر )