حافظ مسلمی 1328 روز پیش
بازدید 11 بدون دیدگاه

پانوچی؛رم خانه دوم‌ من ست

کریستین پانوچی ستاره سابق جالوروسی در مصاحبه با Ilposticipo در مورد دوران خود در رم و وضعیت کنونی جالوروسی گفته که گزیده ای از صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

“رم خانه دوم من است، شهری که در آن به مدت نه سال زندگی کردم و همیشه در قلبم این شهر را دوست داشتم.”
“من باید یکسال زودتر به رم و تیم کاپلو می پیوستم(فصل 2000/01)؛اما به نظرم فصل بعد تیم قوی تری بودیم و اگر در مقابل اودینزه و ونیز امتیاز از دست نمی‌دادیم میتوانستیم دوباره فاتح اسکودتو شویم.رم بزرگترین سوپرایز دوران حرفه ای من بود، فکرش هم نمی کردم روزی به رم بروم اما در عوض عاشق رم شدم.”
فصل 2007/08؟”ما به قهرمانی بسیار نزدیک بودیم. بیست دقیقه با قهرمانی فاصله داشتیم اما زلاتان با گلزنی برای اینتر آروزی های ما را خراب کرد. ما تیم خوب و رقابتی داشتیم که فوتبال خوبی ارائه می‌کرد.”
رم بدون بازیکنان رمی چون توتی، دروسی و فلورنزی؟ “فرانچسکو 40 سال سن داشت و دنیله هم به دلیل مصدومیت به دوران خود در رم پایان بخشیدند. برای طرفداران رم بازیکنانی که در رم رشد کردند و همیشه لباس جالوروسی به تن کردند مانند توتی و دروسی ابدی هستند. طرفداران هرگز نمی خواستند آنها باشگاه را ترک کنند اما مشکل اصلی در نحوه مدیریت باشگاه هست. رفتار سرمربی با فلورنزی واضح بود.الساندرو به اندازه کاپیتان اهمیتی در باشگاه و برنامه های مربی نداشت و این فرصت را داشت که رم را ترک کند و به والنسیا پیوست.”
فونسکا؟ “تیم خوبی بسته و به خوبی کار می‌کنند. با فوتبال ايتاليا به خوبی آشنا شده است اما باید مراقب باشد که در رم اوضاع به سرعت دگرگون می‌شود.”
زندگی کنونی؟ “من بسیار تنها هستم. با پسرم در رم زندگی میکنم. دوستانی داریم اما بیشتر در شهر می گردم. اوقات خود را با تماشای فوتبال سپری میکنم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *