حافظ مسلمی 1329 روز پیش
بازدید 9 بدون دیدگاه

مصاحبه جدید زمن

زدنک زمن سرمربی سابق جالوروسی مصاحبه ای با Centro Suono Sport انجام داده و در مورد اوضاع و احوال جالوروسی صحبت کرده است.
“سفر به آمریکا روی عملکرد تیم در طول سال تاثیر گذار است. من مخالف این تصمیم بودم اما تصمیم با باشگاه و مالکان آن است. آمریکا خیلی دور است و ما ساعات طولانی را در سفر سپری کردیم و در زمان بازگشت از آمریکا زمانی برای آماده سازی برای بازی های پیش رو وجود نداشت،اما اکنون اوضاع کمی بهتر شده است و حداقل تعطیلات کریسمس در آمریکا برگزار نمی شود.”
“هنوزم از شکست در فینال کوپا ایتالیا مقابل لاتزیو ناراحت و پیشمان هستم. از دیدگاه من و باشگاه دستیابی به قهرمانی کوپاایتالیا افتخاری بزرگی محسوب می‌شد.”
“پلگرینی؟امروز در رم به بازیکنی مهم تبدیل شده است، زیرا می‌داند که چگونه به بازی نگاه کند. در رم به عنوان هافبک میانی به میدان میرود و در تیم ملی ایتالیا نقش هافبک هجومی را به خوبی بازی می‌کند و بنظرم در پست هافبک میانی بازیکن بهتری است.”
“فلورنزی؟بنظرم رفتن به والنسیا تصمیم خود فلورنزی بود. او زیر نظر من در جناح چپ به کار گرفته می‌شد و به خوبی از عهده این مسؤلیت بر می آمد.”
“کالینیچ ؟بنظرم مشکلی دارد، زیرا او در فلورانس و فیورنتینا در هر بازی موفق به گلزنی میشد اما در رم حتی در بازی حضور فعالی ندارد.”
“فونسکا ؟بنظرم بین آنچه می‌گوید و آنچه تیمش در زمین نشان می‌دهد تفاوت دارد. تنها در مقابل لاتزیو عملکرد قابل قبولی داشتند که متاسفانه با پیروزی ما همراه نشد،اما بعد از آن هم دوباره دچار مشکل شد.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *