مصاحبه پرز با رما تی وی

کارلس پرز ، وینگر جدید رم ، روز پنجشنبه با تلویزیون مصاحبه ای انجام داده ست و در مورد انتقال وی به پایتخت ایتالیا صحبت کرد.

این بازیکن 21 ساله پس از اتمام انتقال خود از بارسلونا به رم ، مشتاق است تا تأثیر بزرگی در فوتبال ایتالیا بگذارد …

کارلس، به رم خوش آمدید ، احساسات اولیه شما بعد از انجام تمرین چیست؟

“متشکرم،این احساس خوبی است. من می دانم که من باشگاه بارسلونا که یک باشگاه عظیم هست را ترک می کنم ، اما من به تیم بزرگ دیگری هم می پیوندم. من واقعاً خوشحال هستم ، واقعاً هیجان زده ام که تمرین را در کنار هم تیمی های جدیدم شروع کردم. من با مربی صحبت کرده ام و من واقعاً آماده بازی هستم. ”

مربی به شما چه گفت؟

وی اظهار داشت: اظهارنظرهای وی قبل از آمدن به اینجا واقعاً به من انگیزه داد و آنها مرا متقاعد کردند که این حرکت را انجام دهم. او به من گفت که همه چیزهایی را که از من انتظار دارد با جزئیات کامل توضیح خواهد داد و من نمی توانم منتظر بمانم تا ایمانی را که قبلاً در من نشان داده است بازپرداخت کنم. ”

این اولین تجربه شما برای بازی در خارج از کشور خواهد بود. از این فصل از حرفه خود چه انتظاری دارید؟

“من همیشه می خواهم به عنوان بازیکن بهبود پیدا کنم و فکر می کنم می توانم اینجا آن را انجام دهم. به همین دلیل من این باشگاه را انتخاب کردم. به خصوص به دلیل نحوه بازی تیم. نمی توانم صبر کنم تا شروع کنم. ”

نظر شما در مورد فوتبال ایتالیا چیست؟

وی گفت: “چیزهای مختلف ، شدت بازی ها و نحوه زندگی مردم در اینجا. در اسپانیا واقعاً علاقه زیادی به فوتبال دارند ، اما تاکنون از آنچه که در اینجا احساس کردم سطح دیگری است. من نمی توانم صبر کنم که این پیراهن را بپوشم و شور و شوق هواداران رم را تجربه کنم ، شور و شوق همه مردم از آن آگاه هستند.

“من می خواهم خودم را در برابر دفاع ایتالیایی به چالش بکشم ، که همه می گویند سخت ترین هستند – این انگیزه دیگری برای انجام خوب است. من نمی توانم صبر کنم تا خودم را در مقابل چنین چالش هایی بسنجم و به هم تیمی هایم در مقابل هدف تیم کمک کنم.”

ویژگی های اصلی شما به عنوان بازیکن چیست؟

“من سریع هستم ، من به دروازه توجه می کنم. من دوست دارم یک به یک ها را رد کنم . من می توانم در سمت چپ و راست بازی کنم ، اگرچه ترجیح می دهم در سمت راست بازی کنم. ”

در این فصل شما در حال حاضر چیزهای زیادی کسب کرده اید – اولین بازی شما ، اولین گل لیگ قهرمانان ، اولین فراخوان شما در زیر 21 سال اسپانیا. این برای شما چه معنی داشته است؟

وی گفت: “این شش ماه عالی بوده است ، احتمالاً بهترین زندگی من تا کنون. بسیار خوب است که در اولین بازی های لیگ قهرمانان اروپا ،گل به ثمر رساندم ، در استادیوم نمادینی مانند سن سیرو فکر کنید. اما بارسلونا گذشته من است ، من کاملاً روی رم متمرکز هستم. ”

اهداف شما برای آینده چیست؟

او می گوید: “من می خواهم آنچه را که مربی از من می خواهد تحویل بگیرم ، و با کمک و گل به تیم در زمین کمک می کنم. من می خواهم به تیم کمک کنم تا جایی که می توانیم از جدول بالاتر رود. “