مصاحبه ویلار با رما تی وی

به گزارش سایت رسمی باشگاه، گونزالو ویلار هافبک اسپانیایی جدید رم ، بعد از پایان تمرین خود در رم ،در صبح روز پنجشنبه ، با تلویزیون رم نشست و اولین مصاحبه خود را به عنوان یک جالوروسی انجام داد.

این بازیکن 21 ساله از تیم اسپانیایی  الچه به رم پیوست.

ویلار عضو تیم زیر 21 سال اسپانیا ، یک هافبک مرکزی بازی ساز است که فضای زیادی برای رشد دارد.

گونزالو به رم خوش آمدید! احساسات اولیه شما چیست؟

“متشکرم! برداشت های اول همه عالی هستند. من در حال پیوستن به یک باشگاه عظیم ، یکی از بهترین های فوتبال ایتالیا هستم. من واقعاً خوشحالم. “

اهداف شما در اینجا چیست ، اولین بار که در خارج از کشور بازی می کنید؟

“این یک چالش بزرگ برای من خواهد بود. من به کشور جدید می روم ، یک کشور زیبا. من نمی توانم صبر کنم تا با هم تیمی هایم شروع به کار کنم و نشان دهم که چه کاری را توانستم انجام دهم.

ویژگی های شما به عنوان بازیکن چیست؟

“من فکر می کنم من یک هافبک مرکزی هستم که همیشه می خواهد به فکر انتقال توپ باشد و یا آماده دریافت آن. من می توانم گزینه های مختلف عبور را ارائه دهم و به هم تیمی ها کمک کنم. من می توانم توپ را بیرون بیاورم ، دفاع های مخالف را بشکنم. من امیدوارم که ویژگی های من به خوبی از این طرف مناسب باشد و من نمی توانم صبر کنم تا مربی را نشان دهم که چه کاری می توانم در آن زمینه انجام دهم. ”

مربی فونسکا تا حالا به شما چه گفته است؟

وی گفت: “من با مربی صحبت کردم که به من اطمینان خاطر داد. او به من گفت که او روشی را که در زمین بازی می کنم دوست دارد ، اما برای اینکه بتوانم با این چالش جدید سازگار شوم باید سخت تلاش کنم. او احساس خوبی کرد و من اطمینان دارم که او مربی خوبی برای من خواهد بود. ”

آیا زمانی که در اسپانیا بودید ، رم را دنبال می کردید؟ روز اول شما در اطراف این باشگاه چطور بود؟

“من از بچگی در مورد رم می دانم ، من پیشرفت آنها در لیگ و لیگ قهرمانان را دنبال کردم. این مرکز آموزشی شگفت انگیز است و این یک شهر تاریخی باورنکردنی است – امیدوارم که هرچه سریعتر با آن آشنا شوم تا بتوانم واقعاً خوب زندگی کنم. من از امکانات موجود در این باشگاه و در این شهر هیجان زده ام. ”

اهداف شما در سطح بین المللی چیست؟

وی گفت: “مربی به من اعتقاد دارد ، من فقط باید سخت کوش باشم – و این یک فرصت عالی برای من است که بتوانم آنچه را می توانم انجام دهم و در تیم ملی نیز پیشرفت کنم. “