مصاحبه زانیولو با Dazn

نیکولو زانیولو استعداد ایتالیایی رمی ها،به تازگی مصاحبه ای با Dazn داشته ست که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

” من هر روز به تمرین سخت،سرگرمی و افتخار آفرینی برای هواداران رم فکر میکنم……..زیرا آنها بسیار شایسته هستند.من هرگز به گذشته فکر نمی کنم!نگاه من فقط رو به آینده است.”
ما تعدادی از نقل قول های کلیدی دیگر را از مصاحبه جمع آوری کرده ایم.

“من همیشه می دانستم چه چیزی قادر به انجام هستم ، اما فکر نمی کردم که به زودی این کار را انجام دهم. با ویژگی های خودم میتوانم در خط هافبک یا بال نیز بازی کنم.من هنوز باید به بهترین نقش بازی خود برسم،زیرا من همچنان به عنوان بازیکن در حال پیشرفت هستم.نقایصی وجود دارد مانند ضعف پای ضعیف تر و یا پاس آخر که باید روی آن کار کنم.”

در مورد فوتبال در جوانی
“من هرگز به عنوان کسی که دیگران برای رشدش سرمایه گذاری می کردند، در نظر گرفتته نشدم.از نظر جسمی کاملا کوچک بودم و دیرتر از پسران دیگر رشد می کردم……بنابراین وقتی فیورنتینا به من گفت که دیگر نمیتوانم در آنجا بمانم ، خیلی دلسرد نشدم.
من به ویرتوس آنتلا رفتم و به همراه افرادی که به من ایمان داشتند،فضای بیشتری پیدا کردم.به یاد دارم که با پدرم (که فوتبالیستی حرفه ای به نام ایگور زانیولو بود)در کافه نشسته بودم و گریه می کردم، به او گفتم اگر نمی توانم در آنجا بازی کنم، باید سعی کنم ورزشم را تغییر دهم و یا حرفه دیگری را پیدا کنم.من فکر کردم که شاید آن استعداد را نداشتم.پدرم در آن زمان گفت که برو و تمام تلاش خود را بکن.از آن زمان به بعد، دست از تمرین بر نداشتم.”

در اولین بازی خود مقابل رئال مادرید …

“من قبلاً به من گفته شده بود كه صبح امروز مقابل رئال مادريد شروع خواهم كرد. تمام روز را صرف خیره کردن به سقف اتاق خود کردم ، باورنکردنی است. احساس فلج بودن می کردم. من فقط در تور استادیوم به برنابئو رفته بودم. وقتی در تونل هستید ، هنوز نمی توانید زمین را ببینید ، درست در کنار من دیواری از پیراهن سفید با افرادی مثل سرخیو راموس ، گرت بیل و لوکا مودریچ قرار دارد.تنها کاری که می توانید در آن شرایط انجام دهید این است که آرام باشید و فکر کنید اگر مربی شما را انتخاب می کند زیرا او چیزی را دیده است و معتقد است که شما آن را سزاوار آن هستید. من سعی کردم بهترین نتیجه را بدهم و در نهایت تجربه خوبی بود.”

درباره ی اولین فراخوان او برای تیم ملی ایتالیا

“لحظه شگفت انگیزی بود.وقتی دیدم نام من در بین افراد دعوت شده است، با خود گفتم که فورا اشتباه است و فکر کردم توهم زدم. وقتی شب با دوستانم رفتیم بیرن و پیتزا میخوردیم، اخبار در همه جا یکسان بود.پس با خود فکر کردم شاید واقعیت داشته باشد! تا اینکه مربی تیم تایید کرد و با من تماس گرفت و گفت دو روز دیگر در کمپ تمرینی کورچانو باش.من در آن لحظه اشک ریختم.به پدر و مادر خود نیز اطلاع دادم.آنها نیز بسیار اشک ریختند.”

درباره ی اولین گل به ساسولو

“من دو یا سه هفته برای گل زدن تلاش کردم.من دیدم دو دفاع در آنجا قرار دارند،بهترین کار برای رد کردنشان چرخش به جلو و فرتر ناگهانی من بود.در نهایت هم با یک تو سر توپ آنه را گول زدم. این یکی از زیبا ترین حس هایی بود که داشتم زیرا قبل از گل من جدا از آنها محسوب می شدم ولی بعد از گل با آنها به عنوان یک تیم، یکی شدم.”