پیش بازی؛آ.اس رم-تورینو 23:15

در هفته هجدهم سری آ رمی ها در المپیکو میزبان تورینو هستند.اولین دیدار سال ۲۰۲۰ و امیدواری زیاد فونسکا برای موفقیت.جالوروسی در این دیدار جاستین کلایورت،خاویر پاستوره،سانتون،کریستانته و فاتزیو را در اختیار ندارد اما از طرفی مخیتاریان و میرانته به لیست فونسکا بازگشته اند.در زیر مهم ترین آمار پیش از دیدار امشب قرار گرفته ست.

جدال های قبلی دو‌ تیم‌ در المپیکو

مسابقه یکشنبه هفتادوهفتیم دیدار بین این دو  تیم در پایتخت ایتالیا خواهد بود.. تا به امروز رم در 49 مسابقه برنده شده است ، 13 بار مساوی کرده و  14 بار باخته ست.

آمار 9 دیدار اخیر در المپیکو

رم در 9 بازی اخیر خانگی خود مقابل تورینو در سری آ ، 27 امتیاز از 27 بازی ممکن کسب کرده است. این بهترین  عملکرد  تیم مقابل یک حریف در خانه ست.

اولین گل ده روسی !

دانیله در دیدار برگشت فصل 2002-03 اولین گل خود را برای رم مقابل تورینو به ثمر رسانده ست.

عملکرد دو تیم در ژانویه
از 21 باری که دو تیم در ژانویه به مصاف هم رفته اند،هر تیم هفت بار پیروز شده اند،هفت جدال دیگر نیز با تساوی به پایان رسید

14 گلزن مختلف از رم !

در این فصل سری آ،هیچ تیمی به اندازه رم گلزن نداشته ست!چنگیز،کریستانته،ژکو،فاتزیو،کولاروف،کلایورت،مانچینی،مخیتاریان،پلگرینی،دیگو پروتی،اسمالینگ،اسپیناتزولا،ورتو و زانیولو!

برترین گلزنان رم مقابل تورینو
گواتیا و مانفردینی با 9 گل،وولف،پروتزو توتی با 8 گل،آمادئی و کونتی با 6 گل برترین گلزنان رم مقابل تورینو هستند.

رکورد ماتزاری مقابل رم
ماتزاری با تیم هایی چون رجینا،سمپدوریا،ناپولی،اینتر و تورینو تا کنون 24 بار مقابل رم قرار گرفته ست 13 باخت،5 تساوی و تنها 6 برد کسب کرده ست.

آمار دیدار اخیر تورینو
آنها بعد از چهارشکست در لیگ،در سه بازی خارج از خانه اخیر خود بدون شکست بوده اند.دو برد و یک تساوی!