حافظ مسلمی 1370 روز پیش
بازدید 9 بدون دیدگاه

مصاحبه جدید چتین

مرت چتین مدافع ترک تبار رمی ها به تازگی مصاحبه ای داشته ست که مهم ترین صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

“نمی توانم بگویم که در ابتدای این فصل،همه چیز به خوبی پیش رفته ست.ما با سه تساوی شروع کردیم و سپس برد و باخت هایی داشتیم. اما اخیرا روند خوبی داشتیم و در جدول رده بندی از وضعیت خوبی برخورد دار هستیم و در رده چهارم قرار داریم.می خواهیم این فصل را با حضور در بین چهار تیم برتر به پایان برسانیم و راهی لیگ قهرمانان شویم.این نخستین هدف ماست.تیم های قدرتمندی مانند یوونتوس،لاتزیو و اینتر هستند اما هدف ما تغییری نکرده ست.”

تطابق با ایتالیا؟
“در آغاز دشوار بود.باید ایتالیایی صحبت کنیم.مهم نیست که چقدر انگلیسی صحبت می کنید.به ناچار در ابتدا کمی مشکل داشتم اما به مرور زمان به هم تیمی هایم عادت کردم.می توانم بگویم دوره اولم در رم،بد نبود.چهار بازی انجام دادم که با چهار بر همراه بود.فکر می کنم از نظر آمار خوب ست اما این کافی نیس.امیدوارم که فونسکا بیشتر به من بازی بدهد و سعی خواهد کردم که بهتر عمل کنم.”

درباره رم و هواداران ؟
“خانه ای که در آن ساکن هستم،همیشه بازیکنان رم در آنجا بوده اند.دو سال قبل چنگیز،سال قبل زانیولو و حالا من هستم.وقتی به خیابان رم می روید،قصاب ها،مغازه داران و تاکسی ها آنقدر به بازیکنان و تیم علاقه نشان می دهند که بعث خوشحالی من می شود حتی به من انگیز می دهد.می توانید درک کنید که فوتبال در رم چقدر مهم ست.زیرا همه چیز در زمین به پایان نمی رسد.شور و شوق در تمامی افراد از کودک 7 ساله تا مرد 70 ساله وجود دارد.ما باید ارزش آن کاری را که می کنیم بدانیم.”

در اهداف شخصی؟
“من قدم به قدم می روم. من به رم نقل مکان کردم و اولین هدف من گذراندن سالها در اینجا است. من می خواهم با پیراهن رم به موفقیت های بزرگی دست یابم. اتفاقات زیبایی رخ خواهد داد. “

 فونسکا
“من
فکر می کنم رابطه بین ما خوب است زیرا احساس می کنم او به من اعتماد دارد. من می توانم در جایی که لازم است بازی کنم ، جایی که آنجا وجود دارد. می خواهم از فرصتهای ارائه شده به من حداکثر استفاده را ببرم. من مطمئن هستم که من امکانات دیگری را نیز خواهم داشت که باید از آنها نهایت استفاده را ببرم. من همه تلاشم را خواهم کرد.”
حضور در اروپا؟
“این یک فرصت بزرگ برای من و چنگیز ست.زیرا اولین مسابقه یورو2020 را در استادیوم و شهر بازی خواهیم کرد که هر هفته با رم در آنجا بازی می کنیم.این یک احساس عجیب ست زیرا همیشه در خانه هستید.از این که مسابقات در ایتالیا مقابل آغاز می شود خوشحالم.آنها یکی تیم بسیار قدرتمند با بازیکنانی مانند ترکیه دارند.وقتی که قرعه کشی انجام شد و دیدم که با ایتالیا دیدار خواهیم کر د،با فلورنزی،پلگرینی و مانچینی صحبت کردم و گفتم شما برنده خواهید شد.فکر می کنم دیدار خوبی باشد.”
اوقات فراغت؟
“زمان آزاد زیادی بین مسابقات و تمرینات وجود ندارد.ما معمولا چهار رو در هفته در حال تمرین هستیم.رم مانند استانبول بسیار شلوغ ست.حداقل یک ساعت طول می کشد تا به بخش دیگر از شهر برسید.با همین من معمولا در خانه می مانم .کتاب می خوانم و سریال های تلویزیونی می بینم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *