حافظ مسلمی 1380 روز پیش
بازدید 8 بدون دیدگاه

فونسکا بعد از تساوی مقابل ولفسبرگ

رم در آخرین بازی دور گروهی لیگ اروپا مقابل ولسفبرگر به تساوی 2-2 رضایت داد و به عنوان تیم دوم صعود کرد. پائولو فونسکا سرمربی جالوروسی بعد از تساوی مقابل ولفسبرگر اذعان کرد که تیم نگرش درستی نداشته است.
به نقل از وبسایت رسمی باشگاه آ.آس.رم فونسکا گفت: “ما به هدف اصلی خود در مرحله گروهی رسیدیم، اگرچه عملکرد خوبی نداشتیم. پیروزی در بازی امشب مهم بود ، اما ما با نگرش درست به زمین نرفتیم.”
شاید از پیش فکر می کردیم که برنده این بازی هستیم. اما اشتباهات ما به این دلیل نبود که مقابل یک تیم خوب بازی می کنیم. حرکت ما بسیار نامنظم بود، بخصوص هنگامی که تحت فشار قرار می گرفتیم و زمانی که اینهمه اشتباه رخ بدهد طبیعی است که آنطور که می‌خواهیم نمی توانیم حمله کنیم. من از این عملکرد راضی نیستم. قبول کردن این نتیجه برای من آسان نیست. من از نمایش مان لذت نبردم.”
“ما باید بدانیم که چگونه ریتم بازی را دست بگیریم و مدیریت کنیم. هنگامی که لورنزو پلگرینی و نیکولو زانیولو به میدان رفتند، بهتر عمل کردیم؛اما در نیمه اول توپ را بیش از حد از دست دادیم و طبیعی است که حریف می‌تواند روی دروازه ما خطرناک ظاهر شود.
مهاجمان و هافبک های ما منتظر ماندند که ما توپ را از موقعیت خطر دور کنیم و وقتی که ما توپ را در اختیار داشتیم نتوانستيم فشار آنها را بشکنیم. ما قادر به گسترش بازی برای ایجاد فضا نبودیم.”
اسپال؟” اگر همین نگرش امروز را داشته باشیم، پیروز شدن مقابل آنها سخت است.ما باید توجه خود را معطوف به بازی با اسپال کنیم که حریف دشواری است.”
حریف مرحله بعد؟ “صحبت کردن در این باره بسیار دشوار است، زیرا تیم‌های بسیار زیادی وجود دارد. ما خواهیم دید که چه می شود اما برای من فرقی نمی کند.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *