کنفرانس فونسکا پیش از دیدار با ولفسبرگ

پائولو فونسکا سرمربی آ.اس‌رم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل ولفسبرگ شرکت‌کرد.در زیر سوالات خبرنگاران‌ و پاسخ های او قرار گرفته ست.

شش ماه ست که به رم‌ پیوستید. اکنون ارزیابی شما از تیم چیست؟

“ارزیابی را در پایان فصل انجام می دهند اما از این شش ماه خوشحالم. تیم خیلی بهتر از زمان شروع کار است.این یک شروع بسیار مثبت بوده است. ”

“ما ممکن است چهار یا پنج تغییر در تیم ایجاد کنیم. این یک مسابقه سخت و سرنوشت ساز برای ما است اما من به تمام بازیکنانم اطمینان دارم. ”

“دیدار در کوپاایتالیا؟تا آن مسابقه زمان زیادی وجود دارد. در حال حاضر ما باید در فردا تمرکز کنیم.”

آیا فردا ادین ژکو ، الكساندر كولاروف و پائو لوپز بازی خواهند كرد؟

“ژکو می تواند اما کلاروف و پائو لوپز نمی توانند. ”

امروز دیدیم که برایان کریستانته در تمرین امروز است. تناسب اندام او چگونه است؟ آیا در ماه ژانویه نیاز به تقویت گزینه های خط میانی خود دارید؟

“نه ، ما کریستانته ، ورتو،] دیاوارا ،  پلگرینی و مخاریان را داریم که می توانند در این‌پست بازی کنند. ما نیازی به تغییر هر چیزی نداریم. برایان بهتر است. او به تنهایی تمرین می کند و فکر می کنم او در ژانویه آماده بازگشت است. ”

جاستین کلیورورت و خاویر پاستور چگونه هستند؟

“كلایورت به بازگشت نزديك است و بايد براي بازي مقابل اسپال آماده باشد. پاستوزه یک برنامه انفرادی را دنبال می کند و فکر می کنم او طی چند هفته آماده خواهد شد. ”

دلایل عدم بازی در آلساندرو فلورنزی چیست؟

“من قصد دارم در مورد شرایط فردی صحبت کنم. من گزینه هایی دارم و نمی خواهم در اینباره صحبت کنم. وقتی فکر می کنم به فلورنزی احتیاج داریم ، او بازی خواهد کرد. وقتی فکر می کنم به او احتیاج نداریم ، او بازی نخواهد کرد. همین اتفاق برای او و سایر بازیکنان تیم ملی نیز پیش می رود. ”

آیا  چنگیز بازی خواهد کرد؟

“بله ، او بازی خواهد کرد.”

آیا اخراج کارلو آنچلوتی اصلاً شما را ترسانده؟ آیا بیشتر تأکید می کند که سری آ چقدر دشوار است؟

“این لیگ بسیار سختی است – من همیشه این را گفته ام. من ناراحتم از اینکه یک مربی دیگر شغل خود را از دست می دهد. دیروز برای او روز بسیار سختی بود. من او را بسیار تحسین می کنم. ”

نیکولا کالینیچ؟  حال او پس از مصدومیت چگونه است؟

“او خوب است. او خوب تمرین می کند و او گزینه ای است. ژکو  در ترکیب خواهد بود اما کالینیچ دوباره در دسترس است و به خوبی کار می کند.”