حافظ مسلمی 1386 روز پیش
بازدید 6 بدون دیدگاه

مصاحبه مانچینی بعد تساوی با اینتر

مانچینی: ما تازه به پتانسیل و ظرفیت هامون داریم پی میبریم.”

جانلوکا بعد از نبرد با اینتر در جوزپه مه آتزا و کسب یک امتیاز در بازی مهم هفته در مورد بازی و وضعیت و شرایط تیم صحبت کرد:

” بازی در برابر خط حمله ای به این قدرت و در این سطح کمک میکند که پیشرفت کنیم. چند بار اشتباهاتی داشتم اما خوشبختانه خوش شانس بودم که لئوناردو اسپیناتزولا بود که کمکم کند.”

به نظرت وضعیت رم چظور است و چقدر خوب شده تیم؟
“همه ما برای رسیدن به سهمیه چمپیونزلیگ داریم مبارزه میکنیم. روحیه تیمی خوبی داریم و مربی سطح بالایی داریم، بازیکنان باتجربه به بازیکنان جوانتر بخوبی کمک می کنند و شرایط خوب است. ما تیم بزرگی هستیم و باید هر یکشنبه این را به خود یادآوری کنیم، بدون اهمیت دادن به اینکه رقیب چه تیمی است.”

برخلاف بعضی از هم تیمی هات در آتالانتا ، در عادت کردن و جای گرفتن در تیم جدید هیچ مشکلی نداشتی.
“همه چیز به آنچه که مربی از شما  می خواهد بستگی دارد. من میدانستم که باید سخت کار کنم و دچار مشکلاتی میشوم و نمیتوانم انکار کنم که با چند مشکل هم روبرو شدم. تغییر بسیار بزرگ و عظیمی بود تغییر یافتن از سبک فوتبال گاسپرینی در آتالانتا. خیلی تلاش کردم برای این و ویدیو های زیادی دیدم تا بتوانم تا جایی که میتوانم سریعا همه چیز را یاد بگیرم.”

می توانید در مورد فونسکا کمی حرف بزنین؟
” در ابتدای کار کمی تلاش کردیم و کار کردیم که او به سبک بازی های ایتالیایی عادت کند. روش و سبک دفاعی مربی در اینجا در ایتالیا زیاد رایج نیست. به چه چیزهایی که نیاز داشتیم فهمیده بود ، مثل پوشش فضاهای پشت دفاع. به خوبی هم این کار را انجام داد. بازی خوانی بسیار خوبی دارد و به ریزترین جزییات توجه میکند.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *