کنفرانس فونسکا قبل از دیدار مقابل ورونا

پائولو فونسکا در جمع اصحاب رسانه حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پیش از بازی یکشنبه مقابل هلاس ورونا پاسخ داد.
به نقل از وبسایت رسمی باشگاه آ.آس.رم فونسکا گفت :”بازی در استانبول مربوط به گذشته است و بازی یکشنبه شرایط متفاوتی در برابر حریفی سرسخت و تدافعی دارد. آن‌ها دومین خط دفاع برتر لیگ را دارند، بنابراین بازی سختی در انتظار ماست.”
“وقتی همه بازیکنان در دسترس هستند، بهتر است هر چند تصمیم گیری سخت تر میشود.”
“مخیتاریان نمی‌تواند 90 دقیقه کامل بازی کند اما او همراه ما خواهد بود و می‌تواند دقایقی به میدان برود. مخیتاریان بازیکنی است که هر لحظه می‌تواند مفید باشد و به تیم کمک کند.”
در دفاع راست سه گزینه داریم: اسپیناتزولا و سانتون که پنجشنبه خوب بازی کردند و همچنین فلورنزی که در مقابل برشا عملکرد خوبی داشت.”
“هنگامی که من به اینجا آمدم، کلایورت از نظر وظایف دفاعی نیاز به پیشرفت داشت. ما زمان زیادی روی این مسئله کار کردیم و اکنون او پیشرفت زیادی کرده است. او بازیکن جوان و باهوشی است. وی هنوز هم می‌تواند در یک سوم دفاعی حریف عملکرد بهتری داشته باشد.”
مانچینی؟ “او فردا بازی خواهد کرد. ”

ALFREDO FALCONE

” شجاعت و جاه طلبی هر دو مهم هستند. ما باید همیشه با این طرز فکر به میدان برویم و بازی کنیم. اینها برای یک تیم بسیار مهم هست. ”
“اکنون که تعداد زیادی از بازیکنان از بند مصدومیت رهایی یافتند، حال بهتری دارم، اما باید در بسیاری از زمینه ها تلاش کنیم تا یاد بگیریم و پیشرفت کنیم.ما کاملاً از نظر دفاعی مستحکم هستیم. دفاع کردن در ایتالیا کار ساده‌ای نیست. اگر به درصد مالکیت نگاه کنید ، تفاوت چندانی بین دو تیم وجود ندارد. من می خواهم که ما توپ را بیشتر داشته باشیم.ما باید حملات سازمان یافته خود را بهبود بخشیم. ”
” با توجه به اینکه کریستانته تا پایان سال میلادی در دسترس نیست، در ژانویه بدنبال جانشینی برای او نیستیم.”
ورونا و آتلانتا شباهت های تاکتیکی زیادی دارند بخصوص در هنگام دفاع کردن. این چیزی است که ما امروز در تمرینات روی آن کار کردیم اما قصد ندارم درباره آن بحث کنیم. در هر صورت ما آماده هستیم تا با تیم هایی که مارک می کنند روبرو شویم.”
“کاپیتانی اسمالینگ؟ در آن زمان فلورنزی، پلگرینی، فازیو و کولاروف در زمین نبودند. وقتی ژکو تعویض شد تصمیم گرفت بازوبند را به کریس بدهد. از نظر من تصمیم درستی گرفت. بعضی اوقات بازیکنان می‌دانند چه کسانی می‌توانند رهبر باشند.”