حافظ مسلمی 1411 روز پیش
بازدید 7 بدون دیدگاه

مصاحبه اسمالینگ بعد شکست مقابل پارما

اسمالینگ؛ پایان یک ماه دفاع مستحکم
پس از باخت در پارما رم نیازمند استراحت و بازیابی قوای خود است؛ کریس اسمالینگ در مصاحبه با رما تی وی به سوالات پاسخ داد:
آیا به اندازه کافی برای نجات بازی تلاش کردید؟ یا تلاش های یک ماه دفاع جانانه تاثیر خود را گذاشته بود و خسته بودید؟
“به نظرم یک ماه طولانی و سختی بود، اما در کل ماه خوبی بود. بطور کلی در طول این هفته موقعیت های مان را از دست دادیم. گل دقیقه پایانی پنجشنبه شب ، و سپس بازی امشب که فکر میکنم حداقل سزاوار تساوی بودیم.”
حریف از روی یک موقعیت اتفاقی و شانسی یک گل به ثمر رساند که برخلاف روند بازی بود، و دو هفته پیش روی بدون بازی ، ناامیدی بزرگی بود این نتیجه. ما تا پایان تعطیلات بازی های ملی سخت کار خواهیم کرد اما درنهایت میخواهید در مسیر درست باشید. اما ترجیح میدادم که برنامه بازی ها متفاوت بود . اما این شرایط موجود است و سخت تلاش خواهیم کرد و باید مطمئن شویم که واکنش خوبی خواهیم داشت و بازی بعدی در خانه به خوبی بازی خواهیم کرد.”

بایستی بازی رو به طرز متفاوتی مدیریت میکردید؟
“قبل از بازی ویدیو بازی های حریف رو تماشا کرده بودیم و میدونستیم که باید بازی رو کنترل کنیم و این کار رو هم کردیم. توپ های زیادی در اختیار داشتیم و شانس های آنها فقط از روی ضدحمله ها ایجاد شد. فکرمیکنم که خیلی به بازی رو به جلو مشتاق بودیم، با توجه به تعداد شانس هایی که داشتیم به رقیب اجازه دادیم که ضد حمله بزنند و این نا امید کننده بود. اما در نهایت فکر میکنم که تونستیم بازی رو کنترل کنیم، و پایانی همراه با شکست در این بازی خیلی مایه بدشانسی و ناسزاوارانه بود.”

زبان ایتالیایی یاد میگیرید؟ چونکه تجربه شما برای هم گروهی ها وتیم ارزشمند خواهد بود.خارج از زمین هم همینطور …
“وقتی با باشگاه قرارداد امضا کردم و وارد باشگاه شدم، آنچه رو که میخواستن را انجام دادم و آغاز به کار کردم، هم داخل زمین هم بیرون از زمین. باشگاه دنبال کسی بود که تجربه داشته باشد و بعنوان یک الگو و نمونه در زمین و بیرون زمین باشد و تغییر ایجاد کند در تیم. در باشگاه همه مان میخواهیم پیروز بشیم ، ما الگوهای برای برنده شدن و تفکر پیروزی بیشتری در زمین داریم، بعنوان مثال ادین ژکو و کولارف، بازیکنانی که چیزهای زیادی پیروز شده اند بیشتر از چیزی که بتوان نفس کشید در مقابل شان، چونکه تیم جوانی داریم ، تیم جوانی که میخواهد چیزهای بیشتری یاد بگیرند و میخواهند پیروز شوند.”

“به وضوح این هفته نا امیدکننده بود ، اما تلاش خواهیم کرد و بهتر خواهیم شد در چند هفته بعدی. مطمئنا واکنش و عکس العمل تیم رو بعد از تعطیلات بازی های ملی خواهید دید.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *