کنفرانس لوپز پیش از دیدار با گلادباخ

 

پائو لوپز دروازبان اسپانیایی آ.اس رم پیش از دیدار مقابل مونشن گلادباخ همراه پائولو فونسکا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

در حال حاضر رم نسبت به اوایل وصل گل های کمتری دریافت می کند. چه چیزی تغییر کرده است؟

“ما به عنوان تیم در حال پیشرفت هستیم و هر چه بازی می کنیم بیشتر یاد می گیریم.بازیکنان جدیدی به این باشگاه پیوستند و و سرمربی نیز تغییر کرده ست. بنابراین زمان لازم دارد. ما از همان اول می دانیم که رم باید پیروز شود و فوتبال خوبی بازی کند. ما واقعاً خوب کار می کنیم و با بازی بهتر می شویم. ما در مسیر صحیح هستیم و باید ادامه دهیم. ”

آیا وقتی در بتیس بودید از پاهای خود استفاده زیادی می کردید؟

“من سال گذشته با حضور در اسپانیول ، باشگاهی که در آن بزرگ شدم ، بیشتر با پاهای خود بازی کردم. من به لطف ستین  خیلی بهبود یافتم به لطف او است که من به تیم ملی اسپانیا دعوت شدم. “

آیا با زندگی در اسپانیا ، آیا این تصور را پیدا کرده اید که باشگاه های ایتالیایی لیگ اروپا را قطعی می کنند؟ به نظر شما چقدر رم می تواند در این رقابت ها شرکت کند؟

“من همیشه فکر کرده ام که تیم های ایتالیا بسیار خوب هستند. من لیگ اروپا را خیلی دوست دارم،من سال گذشته نیز در آن بازی کردم و ما توسط یک تیم فرانسوی به نام رنس حذفی شدیم. این یک رقابت مهم برای من و کل تیم است. ما اکنون نباید اهداف خود را تعیین کنیم. خواهیم دید که در پایان فصل کجا هستیم و خواهیم دید که پس از آن می توانیم برای چه چیزی بجنگیم. ”

به نظر شما بهترین دروازه بان جهان کیست؟ آیا کسی به خصوص وجود دارد که شما سعی می کنید از آنها  یاد بگیرید زیرا آنها سبکی مشابه شما دارند؟

“من دوست دارم از همه  دروازبانان یاد بگیرم، شما همیشه می توانید چیزی را از دیگران انتخاب کنید. در مورد بهترین ها در جهان ، انتخاب فقط یکی سخت است. من فکر می کنم در حال حاضر دو نفر هستند:اوبلاک و تراشتن نسبت به بقیه یک سطح عالی دارند. ”

یادگیری سریع ایتالیایی برای شروع خوب زندگی در فوتبال ایتالیایی، چقدر مهم است؟

“من نمی دانم. به نظرم بستگی به فرد دارد. من از همان ابتدا گفتم که می خواهم سریع ایتالیایی را یاد بگیرم زیرا این بهترین راه برای شناختن تیم و باشگاه است. دو ماه اول که تقریباً هر روز با کلودیو مترجم تیم  تمرین می کردم – به لطف خیلی سریع ایتالیایی را آموختم.”

هنگامی که توپ در مالکیت شماست،مهاجم شما را تحت فشار قرار می دهد!
“کاری که می کنیم ممکن است خطرناک به نظر برسد اما آنطور که مردم فکر می کنند ریسک پذیر نیست. من دوست دارم به روشی که انجام می دهم بازی کنم، از خودم بیشتر لذت می برم. ”