حافظ مسلمی 1428 روز پیش
بازدید 11 بدون دیدگاه

پیش بازی|اودینزه-رم

در هفته دهم سری آ رمی ها مهمان اودینزه خواهند بود.خبر حوب برای جالوروسی بازگشت چنگیز و حضور کلایورت در لیست فونسکا ست.در زیر به مهم ترین آمار پیش از دیدار امشب می پردازیم.

نبرد رم در داچیا آرنا چهارشنبه شب و ده فاکتور و آمار و ارقام رویارویی دو تیم

بدون تساوی
از مارس 2013 رم و اودینزه مساوی نداشتند. از آن تاریخ به بعد جالوروسی 11 بار اودینزه را شکست داده و یک بار فقط باخته است.

دفاعِ محکم
اودینزه در 6بازی آخر خانگی خود در سری آ در برابر رم تنها دو گل توانسته به ثمر برساند، که 5بازی از این شش بازی را اودینزه باخته و تنها یک بازی از این شش بازی که موفق به گلزنی شده را توانسته پیروز بشه.

زانیولو 5گله
نیکولو زانیولو در دو فصل گذشته 5 گل به ثمر رسانده، که این بیشتر از هر بازیکن جوان متولد بعد از یکم ژانویه 1998 است.

چهار گل از بهترین گلهای ادین
گلزن برتر کنونی رم در برابر اودینزه ادین زکو است، که چهار گل زده در برابر اودینزه دارد. سه گل از این 4 گل در الیمپیکو به ثمر رسانده و فقط یک گل در داچیا آرنا به ثمر رسانده. از ژانویه 2017 ، شماره 9 رم سه بار در خانه اودینزه در چارچوب سری آ بدون گل زده بازی کرده. زکو در برابر هیچ تیمی بیشتر از یک بازی خارج خانه بدون گلزنی نبوده.

شکست سنگین یکشنبه
اودینزه 7 گل در آخرین بازی لیگ سری آ، در برابر آتالانتا دریافت کرده. بیشتر از مجموع گل های دریافتی در هشت بازی گذشته لیگ (6گل خورده در هشت بازی)

قدرتمندتر در آغاز
اودینزه و رم(و برشا) کمترین گل زده در 30 دقیقه پایانی بازی های 9 هفته از ابتدای فصل جاری را داشته اند

رکورد به نفع رم
در تمام مجموع تمام رقابت ها رم و اودینزه 96 بار رو در روی هم قرار گرفتند. رم با 49 برد و 25 تساوی و 22 باخت نسبت به رقیب خود برتری دارد. رم در مجموع 173 گل زده و 106 گل خورده در این رویارویی ثبت کرده است.

طالع خوب در اودینه
در 45 بازی لیگ در اودینزه، رم 19 بار پیروز شده و 11 تساوی و 15 باخت داشته. 61 گل زده و 51 گل خورده.

گلزنان برتر رویارویی مقابل اودینزه
فرانچسکو توتی در صدر قرار دارد با 16 گل، بالاتر از دو مهاجم افسانه ای دیگر رم: پدرو مانفردینی با 11گل و روبرتو پروتزو با 8 گل

دیدارهای ماه اکتبر
رم و اودینزه 11 بار در ماه اکتبر رو در روی هم قرار گرفته اند، که رم 5 بار پیروز شده و دو بار مساوی کرده و چهار بار باخته. آخرین باری که دو تیم در ماه اکتبر روبروی هم قرار گرفتند به 1998 برمیگرده ، که با برد 4-0 رم همراه بود که اولین بازی فرانچسکو توتی با بازوبند کاپیتانی بود.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *