مصاحبه فونسکا بعد برد اودینزه

به گزارش سایت رسمی باشگاه آ.اس رم،پائولو بعد از برد جهار بر صفر مقابل اودینزه مصاحبه ای انجام داده  که در زیر قرار گرفته ست.

نظر شما در مورد اخراج فازیو چیست؟

“همه ما با هم جنگیدیم و سعی کردیم بازی خود را حتی با 10 بازیکن ادامه دهیم. ما سه گل به ثمر رساندیم و شاید حتی بیشتر هم می شد.”

شما به جای دفاع ، همچنان به حمله ادامه دادید و سه گل دیگر هم به ثمر رساندید. چه چیزی باعث این امر شد؟

“بازیکنان من شخصیت فوق العاده ای دارند. آنها در همان زمان مورد تهدید و حمله قرار گرفتند. اما می توانستیم امتیاز بیشتری کسب کنیم. ”

با خاویر پاستوره در سطح روانشناختی چقدر کار دارید؟ به نظر می رسد او دوباره از فوتبالش لذت می برد …

“این موضوع عمدتاً درباره تناسب اندام است. او شرایط مناسبی درد و.او دوباره اعتماد به نفس خود را به دست آورد و دوباره می تواند از پاهای خود استفاده کند.”

آیا  در صورت بازگشت هافبک های شما ،باز هم از مانچینی  در خط هافبک استفاده خواهید کرد؟ او هم در دفاع و هم در خط میانی به خوبی کار کرده ست.

“موافقم،او واقعاً در خط میانی کار می کند. به این فکر می کنم که در بازی بعدی چه کاری باید انجام دهم. فازیو نخواهیم داشت که باید تصمیم بگیریم که آیا مانچینی را در پشت یا خط میانی بازی کند یا خیر. به هر صورت ، او در آنجا خیلی خوب بازی می کند. ”

چه زمانی خواهیم دید که الساندرو فلورنزی در ترکیب اصلی بازی برگشت؟ او چگونه است؟

“او خوب است. فلورنزی کاپیتان ما است و او یک فوتبالیست خارق العاده است که بسیار سخت کار می کند. این فقط یک انتخاب ست. او همچنین می تواند در موقعیت های زیادی بازی کند ، در سمت چپ نیز می تواند. “.