مصاحبه پاستوره بعد از برد میلان

خاویر پاستوره یکی از بهترین های رم در دیدار مقابل میلان،بعد از برد مقابل روسونری با اسکای اسپرت مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.
“اکنون مهمترین چیز این است که از نظر جسمی احساس خوبی دارم ، توانستم سه روز پشت سر هم در سه روز بازی کنم. آخرین باری که این کار را کردم به یاد ندارم. من برای سه امتیاز خوشحالم و باید از تیم تشکر کنم. ”

“ما تلاش های زیادی کردیم ، می توانستیم خیلی زودتر همه چیز قطعی کنیم. میلان در نیمه دوم بیشتر حمله کرد اما ما بازی را در دست داشتیم. پیروزی لازم بود تا در مناطق رده های بالای جدول باقی بمانیم. . ”

بازی با مهاجمی مانند  ژکو چگونه است؟
“ما باید از او نهایت بهره را ببریم. داشتن یک مهاجم مانند این همیشه اتفاق نمی افتد. ”

نظر شما درباره جوانی مثل زانیولو چیست؟
“او بازیکن بسیار مهمی برای ما است. ما اغلب با او صحبت می کنیم زیرا می دانیم وقتی او خوب است ، چقئر تعیین تعیین کننده است. وقتی به این شکل باشد باورنکردنی است.”


آیا سخنان تشویقی فونسکا به شما کمک کرد؟
“صادقانه بگویم ، مربی چیزهای زیادی را در اختیار ما قرار می دهد. همیشه با ما صحبت می کند ، پس گروه فوق العاده است. فونسکا همیشه می خواهد که ما مصمم باشیم. این چیز در گذشته از دست رفته بود. وضعیت من یک سال آسان نبود ، یک سال بدون بازی زیاد. حقیقت این است که آنها من را به خوبی مدیریت کردند و من می خواهم از همه بخاطر آن تشکر کنم. ”