حافظ مسلمی 1434 روز پیش
بازدید 12 بدون دیدگاه

ژکو؛داور را درک نمی کنم!

به گزارش سایت رسمی باشگاه،ادین ژکو بعد از تساوی یک بر یک آ.اس رم مقابل گلادباخ در لیگ اروپا،مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

“این یک اشتباه بد بود و نباید در چنین سطحی رخ دهد.با آن دو امتیاز،گروه متفاوت می شد.اکنون سه بازی دیگر داریم که هر اتفاقی می تواند در آن رخ دهد.اگر ما امروز می بردیم،همه چیز آسان تر می شد.من داور را درک نمی کنم.به نظر می رسید بسیار با اعتماد به نفس ست!اما او نمی توانست آن صحنه را هند تشخیص دهد!من همان لحظه دیدم که توپ به صورت برخورد کرد.”

به داور چه چیزی گفتید؟
“او ما را از صحنه دور کرد و گفت پنالتی را دیدم.من گفتم به صورت اسمالینگ نگاه کن!زیرا قرمز بود.پیشنهاد کردم یک دقیقه صبر کند.برای او این یک پنالتی واضح بود اما ما درست دیدیم نه او.”

در طول بازی کنترل بازی در دست تان بود ولی شاید باید در حمله بعضی مواقع بهتر عمل میکردید؟
” بازی را بهتر کنترل کردیم. در نیمه دوم انها بیشتر توپ را در اختیار داشتند ولی ما شانس بیشتری داشتیم و نتیجه آن را نگرفتیم. دو امتیاز از دست رفت، ولی باید به ادامه راه فکر کنیم. این بازی تمام شد و دیگر نمیتوانیم کاری برایش بکنیم”

از نظر فیزیکی تیم چطور هستی؟و بنظرتان رم از عهده این شرایط برمی ایید؟
“لازم است که از ماسک محافظ استفاده کنم و به همین خاطر زیاد خوب نمیبینم اما از نظر روحی خوب هستم و از نظرم ای مهم ست.”
شرم آور است. اصلا بازی ای در حد و اندازه ما نبود. این چهارمین تساوی پشت سرهم ما هست و یک برد برایمان بسیار روحیه بخش خواهد بود. به پشت سر نگاه کردن هیچ فایده ای ندارد و فقط باید رو به جلو پیش برویم. با میلان بازی داریم و باید هرکاری که میتوانیم کنیم تا پیروز شویم.”

چه چیزهایی مربی در این موقعیت خاص زمانی به تیم گفته؟
“گفت که باید بهتر کارکنیم. عملکردمان مقابل سمپدوریا قطعا به اندازه کافی خوب نبود. در نیمه دوم توپ را حفظ میکردیم و اما با پاس های ساده بازی را پیش میبردیم و بدون ریسک بازی میکردیم، با این طرز بازی نمیتوانید پیروز شوید..”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *