حافظ مسلمی 1433 روز پیش
بازدید 9 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از دیدار با گلادباخ

پائولو فونسکا بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس پیش از دیدار مقابل مونشن گلادباخ شرکت کرد.صحبت های سرمربی جالوروسی در زیر قرار گرفته ست.

آیا با توجه به تمام بازیکنانی به دلیل مصدومیت در اختیار ندارید، تغییری در سیستمی را مدنظر دارید؟

“با توجه به مشکلاتی که داریم ، این امکان وجود دارد که در مورد آن کمی فکر کنم.این کاری نیست که من به صورت اصولی انجام دهم اما فردا خواهیم دید. ”

“داوید سانتون با بقیه بازیکنان تمرین نکرده است، شرایط او چگونه است؟ آیا خاویر پاستور آماده بازی های برگشت به عقب است؟

“وضعیت پاستوره باید با دقت مدیریت شود. او آماده است اما فردا خواهیم دید که بازی می کند یا خیر. در مورد سانتون ، باید ببینیم که چطور می تواند بهبود می یابد. ”

به نظر شما  در در مورد مصدومیت،بدشانس بوده اید؟

“این یک  شرایط جدید برای من است ، اتفاقی که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده بودم. ما فصل گذشته فقط چهار مصدومیت در شاختار داشتیم. من می خواهم فکر کنم که این فقط بد شانسی است ، اما مشکلی است که باید با آن روبرو شویم. این مهم است که بازیکنان درک کنند که آنها باید بیشتر تلاش کنند و تیم را در اولویت قرار دهند. ما از نظر تعداد کم هستیم و گزینه های زیادی نداریم. در هر صورت ، مطمئناً  بدشانسی هایی وجود دارد. ”

هنریک میخیاریان و چنگیز چگونه هستند؟

“چنگیز دوباره تمرینات را آغاز کرده است و میخیتارین نیز در زمین کار می کند. من فکر می کنم هر دو به زودی دوباره در دسترس خواهند بود. ”

فکر می کنید با وجود تمام مصدومیت ها،عملکرد خود را بهبود خواهید بخشید؟

” آنچه که نیاز بود تا برای پیروزی در آخرین بازی خود مقابل سمپدوریا به نمایش بگذاریم،ارائه نکردیم اما  مقابل کالیاری عملکرد خوبی داشتیم، همانطور که 12 شانس گلزنی را ایجاد کردیم. تا آن زمان ما یکی از تیم هایی بودیم که بیشترین شوت را به گل زد. با کمبود بازیکن، دستیابی به سطح مورد نظر من غیرممکن است، حتی دستیابی به ثبات ذهنی مناسب نیز ممکن نیست. همه بازیکنان مهم ما  مصدوم شده اند و فکر نمی کنم هیچ تیمی با این مصدومیت زیاد بتواند به سطح مورد نظر خود برسد و پیشرفت کند.. این یک بهانه  نیست ،این واقعیتی است که ما در اینجا داریم. درک آن دشوار نیست.”

آیا نگران سبک تهاجمی گلادباخ هستید؟ آیا انتظار بازی مشابه تیم مقابل آتالانتا را دارید؟

“آنها دو تیم مختلف هستند. فراموش نکنیم که ما فردا با صدر نشین بوندس لیگا بازی خواهیم کرد: آنها یک  تیم خارق العاده  اند و در فرم عالی هستند. در هر صورت ، بازی متفاوتی با بازی مقابل آتالانتا خواهد بود. ”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *