حافظ مسلمی 1461 روز پیش
بازدید 10 بدون دیدگاه

پلگرینی؛درخواست توتی را نمی توان رد کرد

لورنزو پلگرینی به تازگی با  شبکه DAZN  مصاحبه ای داشته ستاو درباره فرانچسکو توتی گفت: “برای من فرانچسکو یک دوست و یک اسطوره است و من میتوانم روی او حساب کنم. ما هیچوقت درمورد پیراهن شماره ۱۰ صحبت نکردیم و من میدانم که شاید این موضوع خوشایند او نباشد. وقتی او درمورد من صحبت میکند من سنگینی شماره ده را روی شانه هایم حس میکنم.”

اگر توتی شماره ده را به تو بدهد؟
“درخواست فرانچسکو را نمیتوان رد کرد. نمیدانم که ایا میتوانم قبول کنم یا نه ولی باید خودم را در موقعیت ببینم. من هیچوقت رابطه ام با فرانچسکو را در مقابل پیراهن شماره ۱۰ رم قرار نمیدهم.”

گل با پاشنه در دربی؟
“موقعیت سختی برای من بود وقتی که با پاشنه پا دروازه را باز کردم. بسیاری میگویند که این نقطه ی دیده شدن من بود اما من اینگونه فکر نمیکنم.‌ این نقطه ی بازشدن دید کسانی بود که مرا نمی دیدند من در مقابل انتقادات فراوان هرگز متوقف نشدم. امسال من ازاد تر هستم بخاطر اینکه از نظر ذهنی رشد کردم.از من انتظارات زیادی میرود و من دوست دارم که مسئولیت پذیر باشم و این انتظار و مسئولیت پذیری باعث میشود تا من بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.”

نقش در بازی؟
من خیلی دوست دارم تا بازیساز باشم زیرا میتوانم کاری که خودم علاقه دارم را انجام دهم ولی هنوز برخی محدودیت های تاکتیکی را دارم. اساساً میخواهم توپ را زیاد لمس کنم و من به همین علت فوتبال بازی میکنم. امروز هیچ نقش از پیش تعریف شده دیگری وجود ندارد. جذابیت یک بازیکن وقتی است که در هنه زمینه ها اندکی مهارت داشته باشد. من سعی میکنم تا گوش کنم زمانی که در تیم ملی بازی میکنم. من سعی کردم تا با جاسوسی از هم تیمی هایم در پست وینگر سبک بازی انها را کپی کنم. یادگرفتن با چشم ها مهارت من است و من انرا دوست دارم.:

ده روسی؟
“من همیشه ده روسی را حس میکنم. من همیشه به او میگویم که ما به شدت دلتنگ او هستیم. دنیله انتخابی کرد و ان این بود که هیچوقت پیش پا افتاده نباش که این موضوع باعث افتخار او می شود.”

فونسکا؟
“من در ارامش زندگی میکنم و در زندگی همیشه ان چیزی را انتخاب کردم که به من حس خوبی میدهد و فونسکا به من در این مورد کمک میکند. او میداند که برای بهترین عملکرد ما باید سرگرمی داشته باشیم. ما سخت کار میکنیم اما همیشه سرگرم هستیم و بنابراین جنجال نداریم. این به ما حس خوبی میدهد. او ارام اما کاملا مصمم است و به ارامی مسائل را توضیح میدهد اما اگر خوب بازی نکنیم عصبانی میشود. در پایان نیمه اول بازی در مقابل ساسولو زمانی که بازی ۴-۰ بود او از ما خواست که گارد خود را پایین نیاوریم و مبارزه کنیم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *