رسمی،بواه با رم تمدید کردید

بووا: ” در لحظه سخت و ناامید کننده ، رم به من ایمان و اعتماد به نفس داد”
مدافع کناری 18 ساله ایتالیایی در هفته اول لیگ سری آ پریماورا که به سختی از ناحیه زانو ، آن هم برای دومین بار در فاصله یک سال مصدوم شده بود قراداد خود را تا 2024 با رم تمدید کرد. باشگاه رم با قرارداد 5ساله با استعداد جوان خود، ایمان و باور به دوید بووا را نشان داد و روحیه مضاعفی برای وی ایجاد کرد:
“این خبر فوق العاده ای برای من است، باشگاه ایمان و باورش را در این لحظه سخت و دشوار نشان داد.
خیلی خوشحالم که رم من را باور داشته و قراردادم را تمدید کرد. به شخصه صحبت در مورد این قرارداد بسیار برایم روحیه بخش است، تمدید قرارداد خیلی باعث دلگرمی ام شده است.
من یک بار هم دچار این مصدومیت شده ام و می دانم که چه چیزی برای قوی تر از قبل بازگشتن لازم است. مربی فونسکا را دیدم و بهم گفت که باید آرام باشم چون در فوتبال این اتفاقات هر لحظه ممکن است اتفاق بیفتد.”
روبرو شدن با همچین مصدومیت سختی آن هم دوبار در بازه زمانی ای کوتاه برای هر بازیکن فوتبال حرفه ای میتواند سخت و دشوار باشد، اما بووا اصرار دارد که اجازه نخواهد داد که این مصدومیت بر او چیره شود.
“حالم خوب است حالا، از نظر روحی روانی هم خوبم.
این بار خیلی بهتر از مصدومیت سال پیش با مصدومیتم روبرو شدم و کنار آمدم با آن. هیچکس نمیتواند باور کند که این مصدومیت اتفاق افتاده، این یک شوک بود.
قطعا دومین بار به این شکل مصدوم شدن یکی از بدترین چیزهایی است که میتواند اتفاق بیفتد، اما از نظر روانی قوی هستم، می دانم که چگونه از عهده اش بر بیایم، سخت تلاش خواهم کرد هر روز صبح در اینجا در تریگوریا، و البته تمرین های بیشتر در خانه.
بعد از باز شدن زانو به تمرین در سالن بدنسازی باز خواهم گشت و بعد هم بیرون سالن، در زمین تمرین به تیم ملحق خواهم شد.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.