آمار ارقام دیدار بولونیا-آ.اس رم

بعد از دیدار رمی ها مقابل بولونیا در رناتول دل آرا،آماری به ثبت رسید که در زیر قرار گرفته ست.

 

بازی یکشنبه اولین باخت بولونیا در مقابل طرفدارانشان از فوریه گذشته بود. انها اخرین بار ۱-۰‌ به یوونتوس باخته بودند.

الکساندر کولاروف در هر ۴ بازی این فصل روی گلی تاثیرگذار بوده است. اولین باری که بازیکنی از رم به همچین عنوانی دست پیدا میکند فرانچسکو توتی در فصل ۱۴-۲۰۱۳ بود.

بولونیا در این بازی فقط ۶ شوت داشت. این بدترین امار انها در مقابل رم از مارس ۲۰۱۸ است.

کولاروف از زمانی که در فصل ۱۸-۲۰۱۷ به رم پیوسته است ۶ گل از روی ضربات کاشته به ثمر رسانده است. فقط لیونل مسی با ۱۲ گل روی ضربات کاشته امار بهتری نسبت به او در ۵ لیگ معتبر اروپا دارد.

در بازی یکشنبه بیشترین تعداد کارت زرد با ۸ عدد در یک بازی از سری آ این فصل نشان داده شد.در طول بازی رم و بولونیا هرکدام به ترتیب ۱۶ و ۱۳ خطا انجام دادند.

لورنزو پلگرینی بیشترین مسافت طی شده با ۱۱.۳۵ کیلومتر توسط بازیکنان را در میان بازیکنان رم داشت. فقط روبرتو سوریانو با ۱۱.۵ کیلومتر در طول نود دقیقه از او بیشتر دوید.

فدریکو فازیو با ۱۴ نبرد موفق بیشتر از هر بازیکن دیگری در بازی توپ را بدست اورده است. جیانلوکا مانچینی ‌کسی در اخر بازی اخراج شد با ۱۲ نبرد پیروز نفر دوم بود.

ادین ژکو اولین گل خارج از خانه خود از فوریه به ثمر رساند. (اخرین بار گل دقایق اخری و پیروزی بخش در برابر فروزینونه). ژکو حالا ۹۱ گل برای رم به ثمر رسانده است. او فقط ۱۱ گل با وینچزو مونتلا فاصله دارد تا جای او را در بین بیشترین گلزنان باشگاه بگیرد.

گل ژکو در دقیقه ی ۹۳ و ۴ ثانیه دیرترین گل رم از فوریه سال گذشته است.