پیش بازی؛بولونیا-آ.اس رم

🏆هفته چهارم سری آ
⚽️بولونیا🆚آ.اس رم
📆 یکشنبه ۳۱ شهریور
⏰‌ ساعت ۱۶:۳۰
🏟 ورزشگاه المپیکو رم

بازی رم و بولونیا امروز در ساعت ۱۵:۰۰ به وقت ایتالیا و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد. هر دو تیم تا به اینجای کار باختی را در لیگ نداشته اند.
اطلاعاتی در مورد این بازی:
این دو تیم تا به حال ۱۴۲ بار در سری آ بازی کرده اند و برد ها بین دو تیم تقسیم شده اند با ۵۰ برد رم و ۴۹ برد بولونیا و ۴۳‌بار هم بازی مساوی شده است.

تاریخ میگوید:
بولونیا در سری آ بیشتر از هر تیم دیگری در مقابل رم پیروز شده است.

همه کاره در حمله:
ده گل اخر بولونیا در مقابل رم در سری آ توسط ده بازیکن مختلف به ثمر رسیده است.

قلعه دال آرا:
بولونیا هشت بازی اخر خانگی خود در سری آ را پیروز شده است. اخرین باری که روسوبلو(قمرز و آبی ها) نه بازی اخر خانگی خود را در سری آ پیروز شدند به سال ۱۹۴۱ برمیگردد.

بالاترین درصد مالکیت:
تا به اینجای کار در سری آ هیچ تیمی بیشتر از بولونیا مالکیت توپ را در اختیار نداشته است انها بطور میانگین ۶۷٪ مالکیت داشته اند. در حالی که انها بعد از اتالانتا که ۶۵ موقعیت گلزنی داشته است بیشترین موقعیت را در برابر حریفان با ۶۰ موقعیت داشته اند اما تعداد شوت کمی را روی دروازه حریفان زده اند. (۲۳ شوت)

فاکتور مساوی:
رم ۴ بازی اخر خارج از خانه خود در سری آ را مساوی کرده است. اخرین باری که انها ۵ بازی اخر خارج از خانه خود را در لیگ مساوی کردند به فوریه ۱۹۹۴ برمیگردد.

اتش نیمه ی اول:
رم ۷ گل از ۸ گل خود در این فصل را در نیمه اول به ثمر رسانده است. همه ی ۴ گل برابر ساسولو در هفته ی گذشته در نیمه اول به ثمر رسید.

اتش نیمه ی دوم:
دو سوم از گل های بولونیا در این فصل در تمامی رقابت ها ( کوپا ایتالیا و سری آ) در نیمه دوم به ثمر رسیده است.

کولاگل:
تا به اینجای کار الکساندر کولاروف حداقل روی یک گل در هر بازی تاثیر داشته است. اخرین باری که بازیکن رم در ۴ بازی پیاپی حداقل روی یک گل تاثیر داشته است در فصل ۱۴-۲۰۱۳ و در اختیار فرانچسکو توتی است.

صدمین بازی:
بازی بعدی نیکولا کالینیچ در سری آ صدمین بازی او خواهد بود. این بازیکن کروات ۳۳ گل در این رقابت به ثمر رسانده است. در واقع کالینیچ اولین گل خود در سری آ برای فیورنتینا در سپتامبر ۲۰۱۵ در مقابل بولونیا به ثمر رساند.

مصدومین آ.اس رم‌ :

دیگو پروتی،اسمالینگ،زاپاکوستا و چنگیز به دلیل مصدومیت دور از ترکیب فونسکا هستند.

 

ترکیب احتمالی

Bologna : Skorupski; Tomiyasu, Bani, Denswil, Dijks; Medel, Poli; Orsolini, Soriano, Palacio; Destro

 

Roma : Pau Lopez; Florenzi, Fazio, Mancini, Kolarov; Cristante, Veretout; Zaniolo, Pellegrini, Mkhitaryan;