فونسکا؛خیلی سزاوار بودیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه آ.اس رم،پائولو فونسکا سرمربی آ.اس رم بعد از برد مقابل بولونیا که سومین برد متوالی تیمش،مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

اکنون  به سومین پیروزی پیاپی دست یافتید.باید برای به دست آوردن سه امتیاز امروز شخصیت واقعی را نشان می داد. از بازیکنان خود راضی هستید؟

“بله ، خیلی خیلی در مرحله اول ما سزاوار پیروزی بودیم زیرا خوب بازی کردیم و بر کل بازی مسلط شدیم. بولونیا در نیمه دوم چندین ضد حمله داشت و چند موقعیت ایجاد کرد ، اما ما به خاطر شخصیتی که نشان دادیم شایسته پیروزی بودیم.”

شما امروز علیرغم اینکه به ده نفره شیدید، موفق بودید. این در مورد آمادگی تیم شما چیست؟

“فراموش نکنیم که ما روز پنجشنبه نیز  مقابل باشاک بازی کردیم. امروز برای بازیکنان دشوار بود ، اما از نظر جسمی بسیار خوب هستیم. ”

آیا می دانید  در ایتالیا به نتایج بیشتر از جذابیت فوتبال توجه می شود؟

“من بازی های ایتالیایی زیادی دیدم. ما در اینجا چند تغییر ایجاد کرده ایم و فکر می کنم این روش بازی بهتر با ویژگی های تیم مناسب است. صرف نظر از این ، ما می خواهیم در هر بازی برنده شویم. ”

ادین ژکو امروز کاملاً خوشحال به نظر می رسد –

“همه بازیکنان خوشحال هستند ، نه فقط او. تیم از نتیجه و نحوه بازی ما راضی است. ژکو برای این تیم بسیار حیاتی است – او بازیکن برتر است. من خوشحالم که ادین از اولین روزی که وارد شدم ، انگیزه ، مشتاق و خوشحال بود. او بسیار مهم است من اعتقاد زیادی به او دارم. ”