حافظ مسلمی 1465 روز پیش
بازدید 13 بدون دیدگاه

کنفرانس فلورنزی پیش از دیدار باشاک

الساندرو فلورنزی کاپیتان آ.اس رم پیش از دیدار مقابل باشاک شهیر در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

آغاز مسابقات در المپیکو رم ؟

“بازی در خانه احساس متفاوتی به همراه دارد،اما هدف این ست که خودمان باشیم و فوتبال خود را داخل و خارج از خانه انجام دهیم.بدون توجه به حریف و استادیومی که در آن بازی می کنیم.این هدف ما برای این فصل ست.با این حال بدیهی ست که در خانه احساس راحتی بیشتری داریم.”

 

تو و لورنزو پلگرینی دو بازیکن اصالتاً رمی در تیم هستید‌. ایا تو سنگینی چیزی را بر روی شانه هایت حس میکنی؟

“ما مسئولیت و تعهد را احساس میکنیم و من فکر میکنیم که ما که حس تعلق شدیدی را نسبت به باشگاه داریم و من فکر میکنم که میتوانم این را از طرف جفت مان بگویم و ما بسیار مفتخر هستیم که همچین پیراهن مهمی را میپوشیم. این مسئولیت پذیری وجود دارد و ما کاملا آنرا قبول کرده ایم. ما امیدواریم که بتوانیم خوب کار کنیم و سعی کنیم هم تیمی هایمان را متوجه این کنیم که رم چیست.”

فونسکا در مقابل ساسولو تصمیم گرفت که هر دو دفاع کناری به جلو نروند. ایا تو احساس راحتی در این سیستم میکنی؟

“بازی هایی خواهد بود که مربی از ما میخواهد که به جلو برویم و هربازی به خوبی انالیز شده است. برای بازی ساسولو سرمربی تصمیم گرفت که فقط یکی از دفاع کناری ها به جلو نفوذ کند. بنابراین در این بازی کولاروف بیشتر از من جلو رفت. و این کار قدرت عمل من را برای بازیسازی از دفاع بیشتر کرد. این چیزی است که ما روی آن کار کرده بودیم.”

صرف نظر از این ، من فکر میکنم که اهمیتی ندارد که در یکشنبه از چه سیستمی استفاده کردیم: شما یک تیم مناسب و فروتن از بازیکنان را دیدید که اماده ی جنگ بودند و به هم تیمی هایشان نه تنها با کلمات بلکه با اقداماتشان کمک کردند. برای مثال جاستین کلایورت فرار دومینیکو براردی را با یک خطا خنثی کرد.
خیلی چیزها به ذهن خطور میکنند اما اگر ما این روحیه را در بازی ها داشته باشیم فصل خوبی را خواهیم داشت.
ما نمیتوانیم اشتباهات را تکرار کنیم و این چیزی است که ما در گذشته مرتکب میشدیم. بنظرم این بزرگترین اشتباهی بوده است که ما میتوانستیم مرتکب شویم و به عنوان کاپیتان من باید مطمئن شوم که کل تیم از این اشتباهات دور است. این یکی از هدف های ما است.

از آسیب هایی که هم تیمی های شما داشته اند چه برداشتی می کنید؟

“فکر نمی کنم رم تنها تیمی باشد که با مصدومیت درگیر باشد!عوامل زیادی وجود دارد.استرس و سطح مسابقات می تواند!زمین ممکن ست روی مصدومیت تاثیر گذاشته باشد که ظاهرا سال گذشته مصدومین زیادی داشتیم.ما می خواهیم سعی کنیم صدمات را به حداقل برسانیم.”

پیامی برای بواه بازیکن تیم پریماورا؟
“همچنین با تومینلو که با ما بود نیز صحبت کردم.او در پست من بازی می کند.عصر با او صحبت کردم.او باید از نظر ذهنی قوی باشد.گفتن آسان ست اما عمل اینگونه نیست.”
“او باید با افراد درست صحبت کند.کسانی که او رو دوست دارند و چیزهایی که نیاز ست را به او می گویند و متخصصانی برای این کار هستند.”

به عنوان کاپیتان،با فرانچسکو توتی و دانیله ده روسی چه فرقی می کنید؟

“مدل هایی را بررسی کردم که آنها مثال های خارق العاده ای برای من بودند.فرانچسکو و دانیله همه چیز را برای رم دادند و این همان چیزی ست که از انها یاد گرفته ام.رم را در اولویت قرار دادن!می خواهم مثالی در زمین بزنم.اول از همه باید وفادار و فروتن باشید.فروتنی در زمین،نشان دادن عزم و گرسنگی ست.این ویژگی هایی ست که برای برنده شدن در یک بازی به آن نیاز دارید.”

سال گذشته چه اشتباهی رخ داده است و چگونه این باشگاه در داخل کشور تغییر کرده است؟

“اینجا جو متفاوتی وجود دارد. ما در حال ساختن گروهی هستیم که همه در آن مهم باشند ، از بازیکن اول تا آخرین. هر بازیکن می تواند سهم خود را در بازی برنده ما داشته باشد.”

“با گفتن این موضوع ، من نمی خواهم در مورد سال گذشته صحبت کنم. من می خواهم در مورد حال و آنچه می توانیم در این فصل به موفقیت برسیم صحبت کنم. اگر این بازی را با بازی انجام دهیم می توانیم به چیزهای عالی دست یابیم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *