مصاحبه ژکو بعد از برد ساسولو

در شب گل باران المپیکو، ژکو یکی از گلهای رم را به ثمر رساند و تعداد گلهای خود را در این فصل به دو رساند.
به نقل از وبسایت رسمی آ.آس.رم ژکو بعد از برد ۴-۲ مقابل ساسولو گفت :”من از این برد خوشحالم، اما باید در نیمه دوم بهتر عمل می کردیم. ”
“نکته اصلی این است که پیروز شویم و اطمینان حاصل کنیم که به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد. ”
ژکو همچنین افزود :”ما بعد از پیروزی ۴ گله در نیمه اول، کمی استراحت کردیم و بازی را ول کردیم. من فکر می کنم این همان اتفاقی است که امروز بعد از ظهر بین برشا و بولونیا افتاد، با این تفاوت که ما در نیمه دوم کمی تلاش کردیم. ”
” با توجه به گرمای هوا و اینکه بعضی از ما ده روز را در فیفا دی سپری کردیم، از لحاظ فیزیکی ممکن است که کمی افت کنیم.”
“اما ما این روند پیروزی را ادامه خواهیم دادو به جلو نگاه می‌کنیم. امیدواریم که دوباره آنچه در نیمه دوم اتفاق افتاد را تکرار نکنیم. اما با این حال، ما خوب بازی کردیم. ”
“بعد از اینکه ۴ گل پیش افتادیم، مالکیت توپ را خیلی از دست دادیم، شاید به این دلیل بود که ما نیز سعی کردیم که بازی مستقیم را در دستور کار قرار دهیم. اما ما چهار گل به ثمر رساندیم و حتی می توانستیم به گلهای بیشتری دست یابیم. باید اطمینان حاصل کنیم که بازی به بازی بهتر شویم.”
“مخیتاریان بازیکن بزرگی است. او توانایی بازی در بسیاری از پست ها را دارد. قبل از شروع بازی به او گفتم که تو دو بار مقابل بوسنی موفق به گلزنی شدی و اکنون باید به رم کمک کنی.اولین بازی او خوب بود، اما هرچه بیشتر آرامش داشته باش بهتر خواهد شد.”