حافظ مسلمی 1487 روز پیش
بازدید 11 بدون دیدگاه

مانچینی:حضور در دربی هیجان انگیز است

جیانلوکا مانچینی اذعان کرد که هر دو تیم برای بردن بازی شانس داشتند اما رم و لاتزیو در استادیوم المپیکو به تساوی ١-١ رضایت دادند.

در یک بازی نزدیک در دربی دلاکاپیتاله لوئیز آلبرتو جواب پنالتی نیمه اول الکساندر کولاروف را داد.

با اینکه هر دو طرف از اینکه برنده نشدند نا امید هستند اما هر دو خوشحال هستند که از شکست بدی فرار کردند و مانچینی اذعان کرد که در این ٩٠ دقیقه نکات منفی و مثبت زیادی وجود دارد.

به نقل از وبسایت رسمی باشگاه مانچینی گفت:” این مسابقه یک بازی آسان نبود؛ بلکه بسیار سخت بود.این بازی دوم بود، اما ما همچنان باید بهتر شویم در مجموع بازی خوبی بود.”

“ما هدف دیگری را هم از دست دادیم و این یک بازی سخت برای ما بود. ما و لاتزیو مدام در حال پرس کردن بودیم. لاتزیو از ما محکم تر بازی کرد اما ما هم خوب بودیم و ما موقعیت هایی را ایجاد کردیم و شانس هایی داشتیم ولی در نهایت نتوانستیم برنده شویم.”

“حضور در دربی برای اولین بار بسیار هیجان انگیز بود. حمایت و شور و اشتیاق طرفداران فوق‌العاده بود. ما چند موقعیت خوب داشتیم اما آنها هم فرصت‌هایی داشتند.”

” ما باید هر روز سخت تمرین کنیم تا با ایده های مربی هماهنگ شویم . ما مدافعان با هم همکاری میکنیم تا درک و فهم مناسبی از آنچه مربی از ما می‌خواهد، دست پیدا کنیم.”

” ما بر روی چیزهای زیادی کار کردیم. ما می‌دانستیم که لاتزیو دوست دارد که با استفاده از سرعت مهاجمانش روی ضد حملات کار کند.”

” ما می دانستیم که این کار سختی است که از همه ی توپ های بلند جلوگیری کنیم ما برخی اوقات اینکار را به خوبی انجام دادیم.”

” ما واقعا دوست داشتیم که برنده بازی بشویم ‌؛ اما شکست نخوردن در این بازی هم بسیار مهم است. بعد از تعطیلات فیفا دی ما تلاش میکنیم که بهتر شویم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *