توتی:یکشنبه به المپیکو خواهم رفت

فرانچسکو توتی بعد از 27 سال رم را ترک کرد و به تازگی راه جدیدی را شروع خواهد کرد.
توتی به تازگی مصاحبه ای با رادیو رادیو داشته است.
فرانچسکو توتی گفت:”من به زودی برای انجام بعضی از کارهایم به آرژانتین سفر خواهم کرد و در آنجا با ده روسی ملاقات خواهم کرد.”
“من از اینکه طی صحبت های اخیری که با روبرتو مانچینی و گراوینا داشتم، درهای همکاری با تیم ملی ایتالیا برایم باز شد، خوشحالم.”
“با این حال در حال حاضر من پیشنهاد و پروژه های دیگری دارم و مایلم که بروی آنها تمرکز کنم.”
” من در کنفرانس مطبوعاتی گفتم که سه یا چهار پیشنهاد در ایتالیا و اروپا دارم، اما من نیاز به زمان داشتم تا تصمیم خود را بگیریم. ”
” اکنون من در مورد وضعیت خود فکر کردم و قطعا مسیری جدید را انتخاب می‌کنم که هیچ‌کس در مورد آن نمی‌داند، اما شما به زودی خواهید دید؛ اما باید بگویم که هنوز در دنیای فوتبال است.”
” روز یکشنبه برای تماشای دربی دلاکاپیتاله به المپیکو خواهم رفت. اینزاگی لاتزیو قدرتمندی را ساخته است، حتی اگر رم روی کاغذ از حریف قوی‌تر باشد، باید از آنها بترسند.”
” قطعا این فصل، فصل جدید و متفاوتی برای من محسوب می شود. یکشنبه هنگام تماشای بازی رم و جنوا باعث شد که فکر کنم که این تصمیم من بود و من به آن پایبندم.”
“اما به عنوان یک طرفدار امیدوارم که باشگاه در طی چند روز آتی بتواند کارهای بیشتری را در بازار نقل و انتقالات انجام بدهد تا مطمئن شویم که رم حداقل می تواند برای یک سهمیه لیگ قهرمانان رقابت کند.”
” امیدوارم که در اشتباه باشم، اما وقتی 30 سال در فوتبال باشید، چشمان تیز بینی بدست می آورید. فکر می کنم که بسیاری از طرفداران به مانند من می خواهند که رم عالی را ببینند که به لیگ قهرمانان بازگشته و امیدوارم که باشگاه در همین راستا فعالیت کند.”
” هنوز هم فکر می کنم یوونتوس این فصل قهرمان می شود، زیرا آنها هم از لحاظ تیمی و ساختار باشگاه قدرتمند هستند.”
“اما امسال‌ اینتر و ناپولی نیز تقویت شده است و رقابتی تازه را میان این سه تیم شاهد خواهیم بود.”
“فکر می کنم که سه تیم اول مشخص هستند و متاسفانه رم فقط می تواند برای جایگاه چهارم تلاش کند. این واقعیت امر است.”