کنفرانس مطبوعاتی زاپاکوستا

داویده زاپاکوستا مدافع راست جدید رم در اولین کنفرانس خود از عزم جدی خود خبر داد.
زاپاکوستا گفت :” چلسی از نظر فوتبالی و فردی پیشرفت کردم. دوران سختی را سپری کردم اما فکر می‌کنم تجربه خوبی بود و چیزهای زیادی از آن آموختم.
” امروز برای اولین بار با تیم تمرین کردم و از این بابت و احساس خوبی دارم. تمرینات ما با شدت زیادی در جریان است و سطح تمرینات کمابیش هم سطح چلسی است.”


“از نظر جسمی در حال خوبی هستم. برای مدت زیادی بازی نکردم، اما از نظر جسمانی احساس خوبی دارم و مطمئن هستم که با جلسات پر فشار مربی،در اسرع وقت به حالت اوج بر می گردم. ”
“دلیل اصلی من برای انتخاب رم، تمایل من برای شروعی دوباره بود. رم همیشه یک باشگاه عالی بزرگ بوده است.”
“من از همین حالا می خواهم با رم به افتخارات بزرگی برسم.سری آ لیگ دشواری است اما ما می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.”


“من با امرسون و آنتونیو رودیگر صحبت کردم و آن‌ها به من گفتند رم باشگاهی بی‌نظیر با هوادارانی فوق‌العاده است و از حضور در آنجا لذت می‌بری.”
” من با چلسی در لیگ اروپا فاتح شدم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در تمامی جام ها رقابت کنیم و این هدف باشگاه هست.”
” من با روبرتو مانچینی صحبتی نداشتم. تصمیم گیری برای آینده، باید بر اساس کیفیت بازیکن باشد. من ایتالیا را برای تجربه ماجراجویی ترک کردم. من از کاری که کردم خوشحالم و همچنین خوشحالم که با تجربه بیشتری بازگشتم.”
“بنظرمن سری آ با لیگ برتر انگلیس همسطح است. سری آ خیلی پیشرفت کرده است، من طی دوسال اخیر لیگ انگلیس را تجربه کردم. از لحاظ کیفیت بازیکنان، هنوز تفاوت وجود دارد اما از نظر فنی تفاوتی وجود ندارد. ”
“من امروز با تیم تمرین کردم و دیدم که مربی ایده های روشنی دارد. مفاهیم واضح و ساده هستند و این مهمترین چیز است. هنگامی که می دانید که چه کاری را باید انجام بدید، همه چیز آسان‌تر است. سبک بازی فونسکا ساده است.”


: “پیش از پیوستنم به اینجا، ایجنت من با فلورنزی گفتگو کرد و پاسخ بسیار مثبتی دریافت کرده بود. از الساندرو تشکر می‌کنم، او کاپیتان ماست و خوشحالم از اینکه او باعث این حس خوشایند شده است. من فکر می‌کنم همپوشانی در وظایف ما می‌تواند به هر دو کمک کند.”
“در اینجا یک رختکن متحد وجود دارد. تمدید قرارداد ژکو خبر خوبی است چون او یکی از برترین مهاجمان جهان هست و بنظرم او می تواند سهم بزرگی از تیم و موفقیت های آن داشته باشد، من از اینکه بخشی از تیم هستم، خوشحالم.”