مصاحبه ورتو با گازتا

جردن ورتو مصاحبه مفصل با گاتزتا دلو اسپورت داشته و از وضعیت جسمانی‌ خود خبر داد.
ورتو گفت:”نمی توانستم صبر کنم تا به تمرین برگردم.قوزک پا من خوب است ، اما دیگر مشکل ساز نیست. من قصد دارم به ریتم برگردم. ”
من در اولین جلسات تمرینی بیشتر بازی کردم، از فونسکا و سبکش خوشم آمد. با این حال، من می‌توانم به عنوان دیگر هافبک بازی کنم، که کمی بیشتر بازی می‌کند. این مشکل نیست و مهم‌ترین چیز تعادل است.”
“فونسکا به من گفت که قبلا بسیاری از بازی های من را دیده است و نسبت به سبک بازی من علاقه مند است و همچنین او از من درخواست کرد که به رم بیایم.”
“او سبک بازی خود را برای من توضیح داد. اگر من اینجا هستم به خاطر اوست. فونسکا مرا قانع کرد و باعث شد اعتماد او را حس کنم. ”
علاقه میلان؟
” من رم را انتخاب کردم، چون تیم عالی هست و درک کردم که می توانم تحت نظر فونسکا رشد کنم.”
“اینها بر انتخاب من تاثیر گذار گذاشت وقتی شما به باشگاهی مثل رم می روید، باید آسوده خاطر باشید.”
” سرمربی از شخصیت بالایی برخوردار است. تیم های او همیشه خیلی خوب بازی می کنند و حالا او می خواهد یک تیم قدرتمند و رقابتی نیز در رم بسازد.”
” من از اهمیت دربی دلاکاپیتاله آگاه هستم. امیدوارم که دوباره مقابل آنها هتریک کنم. وقتی به رم آمدم اولین چیزی که من به گفتند که باید یک مسابقه بی عیب و نقص مقابل لاتزیو داشته باشیم.”
” ولی با این حال، اول باید نگران جنوا باشیم. ما به سه امتیاز این مسابقه نیاز داریم.ما باید فصل را به‌خوبی و کسب اعتماد به نفس شروع کنیم.”
” نامزد من عاشق ایتالیا هست، تنها چیزی که از من درخواست کرد ماندن در این کشور بود ولی بازی در ایتالیا آرزوی من هم بود.”
” او فلورانس را دوست داشت و من به گفت که رم بزرگتر و زیباتر است.مهمترین چیز این‌است که خانواده من در اینجا خوشحال هستند.”