مصاحبه ژکو با باشگاه

به گزارش سایت رسمی باشگاه،ادین ژکو که به تازگی قراردادی سه سال امضا کرد،مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

ژکو به رما تی وی گفت: “من گفتم که رم خانه من است. بنابراین قرارداد جدید را امضا کردم. اما اولین بار نیست که من این را گفتم.”

“من همیشه این را گفته ام و واقعاً اینگونه احساس می کنم. خانواده من هم چنین احساس می کنند ، به خصوص همسر من و همچنین بچه های من ، که در اینجا در رم به دنیا آمدند. ما به تازگی در تعطیلات بودیم و دخترم گفت،اجازه دهید به خانه رم برویم!”

وی افزود: “ما در پایان فصل گذشته صحبت كردیم و آنها به من گفتند كه من را در اینجا می خواهند و من بخشی از پروژه برای آینده رم هستم. در طول پیش فصل در طول دو ماه گذشته ، آنها مرا به بخش مهمی تبدیل کردند.

“در پایان ما توانستیم به آنچه همه می خواستیم برسیم. من اینجا هستم و به مدت سه سال دیگر امضا کردم زیرا می خواهم در اینجا بمانم به خاطر  این که خوشحالم.”

ژکو در ادامه فاش کرد که چگونه فقط هیئت مدیره این باشگاه نیست که همه تلاش خود را برای متقاعد کردن او برای ماندن انجام داد. کاپیتان باشگاه الساندرو فلورنزی نیز برای حفظ شماره 9 تمام تلاش خود را کرد.

وی گفت: “من نمی توانم درباره آنچه دیگران فکر می کنند یا می گویند اظهار نظر کنم.ما در اینجا کارهای خوبی انجام می دهیم و افراد بسیار حرفه ای در اینجا داریم.”

“آنها تلاش زیادی کردند تا مرا در اینجا نگه دارند. من می خواهم از آنها تشکر کنم. واقعاً خوشحالم که دیگران راضی هستند که من اینجا ماندم. هم تیمی های من فقط هم تیمی نیستند،ما دوست و برادر هستیم.”

“آنها همیشه پشت من بودند.من با همه آنها رابطه خوبی دارم.

“پلگرینی و فلورنزی هر روز به من می گفتند :” شما در اینجا خواهید ماند. شما به جایی نمی روید. ”

“فلورنزی گفت: اگر امضا کنی، من بازوبند کاپیتانی را به تو خواهم داد. ”

“هنگامی که من امضا کردم ، او گفت:” این مال شماست! ”

“اما من گفتم:” آله ، تو کاپیتان ما هستی و همه ما پشت تو هستیم. ”

ژکو از ابتدای فصل قبل تحت تاثیر مربی جدید پائولو فونسکا تحت تأثیر قرار گرفته است و برخی از اظهارات اخیر بازیکنان سابق را مورد توجه قرار داده است.

ژکو خاطرنشان كرد: “مربی از ما می خواهد كه همیشه توپ را حفظ كنیم.”

وی گفت: “او می خواهد بازیکنان شجاع باشند و بدون ترس توپ را بخواهند. او از ما می خواهد بین خطوط بازی کنیم ، که ما اخیراً انجام نداده ایم و چیزی است که تفاوت بزرگی در فوتبال ایجاد می کند.”

“این یک گروه متحد است. ما سخت کار می کنیم و به کار می بندیم. این شرم آور است اما من بسیاری از بازیکنان پیشین رم را دیدم که درباره آموزش در این باشگاه صحبت می کنند. فکر می کنم اگر می خواهید چیزی بگویید ، وقتی در اینجا هستید ، باید آن را بگویید ، نه وقتی که رفتید. سخن گفتن بسیار آسانتر است وقتی که شما از اینجا رفتید ”

ژکو گفت: “مسابقه بعدی ، مثل همیشه می گویم ، همیشه مهمترین مسابقه است.”

“سرمربی جنوا،اندراتزولی را به خوبی می شناسیم. من مطمئن هستم که آنها تیم متفاوتی خواهند بود زیرا او دوست دارد فوتبال بازی کند. ”

“ما دیدیم که مربی فصل گذشته با امپولی چه کار کرد.براساس بازی آنها مطمئناً سزاوار آن بودند. این یک بازی آسان نخواهد بود ، اما ما در خانه هستیم و اولین بار است ، بنابراین ما باید همه چیز خود را بدهیم. ”

وی افزود: “ما امیدواریم که جمعیت بزرگی را در آنجا ببینیم و بتوانیم پیروز شویم. ما می خواهیم همه را خوشحال کنیم چون این اولین بازی فصل است. من همیشه با طرفداران رابطه خوبی داشته ام.”