مصاحبه زاپاکوستا با رما تی وی

داویده زاپاکوستا خرید جدید رم با رما تی وی مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

“من نسبت به علاقه رم خبر داشتم ولی چیزهایی برای برطرف شدن وجود داشت و من شکی نداشتم که برطرف می شود. برای من این یک فرصت بزرگ بود و من می خواهم خیلی چیزها برای این رنگ ها بدهم.”

تو حالا وقتی که به رم رسیدی چطور احساس میکنی؟
“احساسات بسیار مثبت هستند . من خیلی خوشحال هستم که بعد از یک سال خاص به اینجا رسیدم. شروع کردن در این زمین مانند المپیکو خیلی تحریک کننده است و من نمیتوانم صبر کنم که با هم تیمی های جدیدم کار کنم.”
تو تجربه ات در چلسی را چگونه ارزیابی میکنی؟
“من در دو سال گذشته در چلسی به عنوان انسان خیلی رشد کردم و من یک شخصیت مناسب را شکل داده ام. من به محیط جدیدی با زبان و فرهنگ جدید وارد شده بودم. این اسان نبود ولی یک تجربه بسیار مثبتی بود که به من از نظر انسانی و فوتبالی کمک کرد تا رشد کنم.”
تو همراه با آبی ها در مقابل رم در چمپیونز لیگ بازی کردی.
“بله و متاسفانه برای ما ان بازی ها مثبت نبودند. من تشویق های کر کننده طرفداران جالوروسی در استمفورد بریج را به یاد دارم. حتی بازی در المپیکو هم دیوانه وار بود . من فکر میکنم بازی در همچین جوی خیلی هیجان انگیز باشد.”

حضور جانلوکا پتراچی؟

“حضور پتراچی برای من مهم بود ، من او را از زمان تورین می شناسم و می دانم او چه شخصیتی دارد و چه اشتیاقی به کارش دارد. او در انتخاب من تأثیر گذاشت اما جدا از حضور او ، علاقه ای  از یک تیم بزرگ وجود داشت، متشکل از بازیکنان جوان ست و در آن همه شرایط برای  ایجاد یک تیم خوب وجود دارد.”

آیا قبلاً با پائولو فونسکا صحبت کرده اید؟
“10 دقیقه در ناهار با مربی صحبت کردم و همراهان جدید برای من معرفی شدند. من درباره او بسیار شنیده ام و مشتاقانه منتظر شروع کار هستم. آنها به من گفتند که او سرمربی بزرگی است ، با ایده های روشنی دارد و همچنین با انگیزه خوبی دارد. این واقعیت ست  که او دوست دارد از عقب بازیسای را آغاز کند. ممکن است نکته ای به نفع من باشد اما فاز دفاعی نیز بسیار مهم است. من به فشار زیاد عادت کرده ام ، فکر می کنم می توانم به بهترین شکل ممکن ابراز کنم.”

با ورود شما تعداد ایتالیایی ها در حال افزایش است: آیا این یک نکته مثبت است؟
“بله ،  فکر می کنم این موضوع برای فوتبال ایتالیا بسیار مهم است. این خوب است در مورد ساختار تیمی صحبت می کنیم  که شامل بازیکنان جوان و ایتالیایی ست.”

یکشنبه اولین مسابقه لیگ مقابل جنوا …
“اولین گله ای من در سری آ با آتالانتا و تورینو برابر جنوا بود. امیدوارم با توجه به شروع مسابقات قهرمانی کشورمان این یک امر خوب باشد تا به بهترین شکل شروع شود. اما نکته مهم این است که  خوب شروع کنیم و به سه امتیاز برسیم.”

آیا برای هواداران رم پیامی دارید؟
“قولی که احساس می کنم می توانم بدهم این است که از روز اول در تمرین و بازی و  میدان تمام تلاش خود را کنم. من واقعاً می خواهم دوباره شروع کنم.”