مصاحبه چنگیز با رما تی وی

چنگیز اوندر ستاره ترک تبار جالوروسی که به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده،مصاحبه ای با رما تی وی انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

تمدید؟
“مطمئنا من بسیار خوشحالم.خیلی تمایل داشتم که مدت طولانی در این باشگاه بمانم. ما موفق شدیم  که  دو روز قبل کار تمدید را انجام دهیم.از بازی کردن در اینجا بسیار خوشحالم . همیشه می گفتم که چیزهای دست یافتنی زیادی در اینجا دارم بنابراین بسیار خوشحالم که قرارداد جدیدی امضا کرده ام.”

“امیدوارم امسال برای ما موفقیت آمیز باشد. من اکنون انگیزه بیشتری هم برای ادامه دارم. از نظر فرم‌ در شرایط خوبی قرار دارم.بنابراین در این فصل سعی خواهم کرد تا هر انچه را که دارم به نمایش بگذارم مانند همیشه.”

“در نهایت احساس می کنم همه افراد به من اعتقاد دارند ، از جمله مدیران باشگاه. همانطور که گفتیم قرارداد منعقد شده و موضوع حل و فصل شده است. من از همه کسانی که به من ایمان نشان داده اند ، سپاسگزارم. “

“همانطور که گفتیم قرارداد امضا شد و در نهایت من حس میکنم که همه از جمله مدیران باشگاه به من باور دارند و من از همه کسانی که در من باور داشتند تشکر میکنم. این همیشه مهم ترین نکته برای من بود.”

“از نظر چشم انداز فوتبالی من فکر میکنم از روزی که به اینجا امدم در همه زمینه ها دائما پیشرفت کردم. من فکر میکنم نگرش ام در زمین بهتر شده است و من به ارامی از نظر فیزیکی پیشرفت کردم.”

“من به مرور زمان به لیگ عادت کردم و الان ارامش بیشتری دارم و فکر میکنم تاثیر بسیار زیادی در این فصل داشته باشم. من همیشه سعی میکنم اعتماد به نفس خود را حفظ کنم و آن را در زمین نشان بدهم. اگر به بازی هایی که من بازی کردم فکر کنیم متوجه میشویم که من تمایل دارم که به خوبی بازی کنم و من همیشه دوست دارم که گل بزنم و پاس گل بدهم. و البته این برای ما در این فصل خیلی مهم هست . من متفاوت فکر میکنم و باور دارم که میتوانم حتی بهتر بازی کنم.”

بازی کردن برای پائولو فونسکا
“با در نظر گرفتن سیستم خود در شرایط گسترده ، خیلی متفاوت با فصل های قبل هست و من فکر میکنم که آن رو در بازی با رئال مادرید نشان دادیم. ما توانایی این را داریم که با پاسکاری پیش برویم.  ، ما بازی سازی را از عقب (خط دفاع) شروع میکنیم و این را در لیگ نشان خواهیم داد. در مقایسه با تاکتیک های قبلی بازی کردن در وینگ برای من متفاوت خواهد بود. همانطور که گفتم من این نقش و سبک بازی را دوست دارم.”

“عموما مربی از وینگر ها می خواهد که وینگر ها به درون محوطه جریمه بیایند و توپ را دریافت کنند و من در تلاش هستم تا بیشتر به مرکز وارد شوم . من همیشه تلاش میکنم که به درون محوطه وارد شوم و به هم تیمی هایم نزدیک شوم و برای من این بزرگترین تغییر تاکتیکی است. به بیان ساده تر مربی همیشه از ما میخواهد که به درون محوطه وارد شویم و توپگیری کنیم و به یکدیگر کمک کنیم.”

هم تیمی ها
“من معمولا در تمرینات رو به روی الکساندر کولاروف یا لئوناردو اسپیناتزولا بازی میکنم و هر دوی انها بازیکنان مشکلی هستند برای رو به رو شدن. اسپیناتزولا بازیکن بسیار سریعی است و این خیلی سخت که او را در تک به تک ها از پیش رو بردارید. اسپیناتزولا فشار بسیار زیادی برای من در آن قسمت درست میکند.
من حس میکنم ما پیشرفت خوبی کردیم و همه بازیکنان کیفیت خوبی دارند در غیر اینصورت در رم بازی نمیکردند.”

شروع فصل
“ما در شروع فصل در خانه بازی میکنیم و ما نیاز داریم که شروع خوبی در مقابل طرفدارنمان داشته باشیم و این برای اعتماد به نفس ما ضروری است.من باور دارم که ما شروع خوبی را رقم خواهیم زد و ما یک رم قوی را تماشا خواهیم کرد و من فکر میکنم که ما 3 امتیاز را کسب خواهیم کرد.همانطور که قبلا گفتم من باور دارم که بازی اول خیلی حیاتی است .ما نیاز داریم که بازی اول را برنده شویم و سپس در مورد دربی فکر خواهیم کرد.’

تیفوسی ها
“پشتیبانی طرفداران برای ما بسیار مهم است و ما در تمامی بازی ها انها را میخواهیم.آنها کسانی هستند که به ما انرژی می دهند . انها مانند بازیکن شماره 12 هستند و ما تلاش خواهیم کرد که انرا در زمین نشان دهیم.
وقتی که در زمین هستید احساسی که از طرفداران میگیرید غیر قابل توصیف است . من عاشق طرفداران رم هستم و امیدوارم که انها انتظارات بزرگی در این فصل داشته باشند . من قول میدهم که ما فصل خوبی خواهیم داشت و من قول میدهم که ما به چمپیونز لیگ برمیگردیم.”