مصاحبه فونسکا بعد از برد پروجا

به گزارش سایت رسمی باشگاه پائولو فونسکا سرمربی پرتقالی این فصل جالوروسی،بعد از برد سه بر یک تیمش در دیدار دوستانه مقابل  پروجا گفت.

امروز شما در دو پست از نیکولو زانیولو استفاده کردید؟

“نیکولو می تواند چند موقعیت مختلف بازی کند.او می تواند یک مهاجم باشد یا می تواند به عنوان شماره 10 بازی کند. قرار بود امشب خاویر پاستور بازی کند ، اما دیروز او در تمرین مشکلی داشت و ما تصمیم گرفتیم  ریسک نکنیم.این بدان معناست که امروز گزینه دیگری نداشتیم.”

ادین ژکو؟

“او با ما در اینجا است. فقط می توانم بگویم که او خوب تمرین کرده است. من حتی یک نشانه  از او ندیده ام که او انگیزه ای ندارد و تمرکز دارد که در اینجا با ما باشد. این همان چیزی است که من از همه بازیکنان می خواهم. ”

آیا از نحوه آماده سازی تیم ملی راضی هستید؟

“طبیعی است که من کاملاً راضی نیستم – اما ما در آغاز هستیم. برخی از امور به خوبی پیش می روند ، سایر موارد به پیشرفت نیاز دارند. در نیمه اول بازیکنان خوب فشار می آوردند ، اما بعد توپ را به راحتی واگذار می کردیم.در نیمه دوم عملکرد کمی مطابق با آنچه من می خواهم مطابقت داشت ؛ بازیکنان حاضر در زمین انتخاب های بهتری را برای بهبود ریتم بازی انجام دادند. با گذشت سه هفته از کنار هم ، کارهای زیادی هنوز هم وجود دارد. انجام دادم ، اما من دیدم که بازیکنان حاضر به انجام این کار هستند و این بسیار مثبت است. ”

برای آمادگی در این فصل هنوز چه کاری باید انجام دهید؟

“ما هنوز باید روی خیلی چیزها کار کنیم من دوست دارم تمام شب را در مورد کارهایی که باید بهبود ببخشیم بگذرانم ، اما کاری که در نیمه دوم انجام دادیم بدون شک به آنچه می خواهم از تیمم ببینم نزدیکتر است. ”

آیا تیم  با یک مدافع یا مهاجم کامل می شود؟

“ما به یک مدافع اصلی نیاز داریم: این اولویت است. تا آنجا که مهاجمان با شیک و ژکو همراه هستند. ”

زانیولو در کدام موقعیت بیشتر شما را تحت تأثیر قرار داد؟

“همانطور که قبلاً گفتم او می تواند هر دو پست بازی کند. زانیول  هنگام پیدا کردن فضاها باید مواردی را بهبود بخشد ، اما این خوب است که او بتواند هر دو موقعیت بازی کند. از نظر من او می تواند شماره ۱۰ بزرگی تبدیل شود.”