حافظ مسلمی 1529 روز پیش
بازدید 10 بدون دیدگاه

کنفرانس مطبوعاتی دیاوارا

آمادو دیاوارا دومین خرید جالوروسی، امروز در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران معرفی شد.
هافبک سابق ناپولی، هدف تیم را برگشتن به لیگ قهرمانان می داند.
دیاوارا گفت :”من در خط هافبک سه نفره بازی می‌کردم اما می‌توانم با آنچه سرمربی از من می‌خواهد انطباق پیدا کنم.”
” من تعطیلاتم را برای شروع تمرینات پیش فصل و آشنایی با سرمربی و هم تیمی‌های جدیدم کوتاه کردم. من از لحاظ فیزیکی در فرم خوبی هستم.”
“هدف ما در این فصل این است که به لیگ قهرمانان برگردیم. ما باید برای رسیدن به این هدف با تمام توان تلاش کنیم. من بسیار با انگیزه هستم و با تمام توان به تیمم کمک می‌کنم تا به جایگاهی که سزاوارش است برسد.”


چه تفاوت هایی بین رم و ناپولی وجود دارد؟” هر دو تیم، باشگاه بزرگی محسوب می شوند، اما این فصل می تواند، سال خوبی برای ما باشد.”
” من در اینجا بسیار با انگیزه هستم و مطلع هستم که در باشگاه بزرگی هستم.من تمام تلاشم را برای کمک کردن به باشگاه برای رسیدن به چیزی که شایسته است، انجام می دهم.”


چرا بعد از ترک بولونیا، به‌جای ناپولی رم را انتخاب نکردید؟ “اگر من در آن زمان به رم نیامدم تصمیم و اراده خدا بود. این موضوع اکنون اهمیتی ندارد و در حال حاضر من متمرکز هستم و می خواهم اینجا خوب کار کنم.”
“میانه زمین در سیستم سرمربی بسیار مهم است زیرا او می‌تواند از این طریق توپ را به جلو حرکت دهد. پیش از آمدن به اینجا دریافت تماس از پائولو فونسکا بسیار عالی بود. من افتخار می‌کنم که او سرمربی من است.”
” بنظر من باشگاه در راه جذب من فشار بزرگی وارد کرد. من می خواهم از باشگاه و مربی به خاطر اعتمادی که به من نشان داده اند، تشکر کنم و امیدوارم که بتوانم جواب این اعتماد را نشان بدهم.”


“من در المپیکو به عنوان حریف بازی کرده‌ام و دیده‌ام که طرفداران چگونه هستند، آن‌ها تاثیر زیادی روی من داشتند. من فقط می‌توانم بگویم در تمرینات و هر بازی برای رسیدن به نتایجی که می‌خواهیم، نهایت تلاشم را خواهم کرد.”
کانته” بازیکن بزرگی است ولی سبک بازی من بیشتر شبیه یحیی توره است. راجا ناینگولان و کوین استروتمن بازیکنان بزرگی هستند، ولی من امیدوارم که با تلاش فراوان سطخم را بالا ببرم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *