حافظ مسلمی 1716 روز پیش
بازدید 36 بدون دیدگاه

بالدیسونی :از رفتن توتی ناراحت هستم

مائورو بالدیسونی قائم مقام باشگاه رم نسبت به اظهارات دیروز توتی واکنش نشان داده است. بالدیسونی اذعان کرد که از اینکه توتی رم را بعد از 30 سال ترک می کند، نامید است و به حمایت از مالکین آمریکایی پرداخت. او به اسکای اسپرت گفت:”باشگاه هرگز در مورد توتی عجله نکرد و حتی به دنبال تحمیل شرایط به او هم نبودیم.”

“فصل او برای او به عنوان مدیر بسیار سخت گذشت، زیرا تازه کار بود و باید صبر می کرد. در فوریه امسال به توتی پست مدیر فنی را پیشنهاد دادیم، او باید جواب می داد ولی متاسفانه جواب به ما نداد و از این بابت متاسفم. ”

‘این سخن درست نیست که گروه آمریکایی می خواهند رم را نابود و رمی ها از رم دور کنند. در 8 سال حضور مالکین آمریکایی، دو مرتبه با توتی به عنوان بازیکن قرارداد بستیم و به‌ پست مديريتی هم پیشنهاد کردیم. قرارداد دروسی را تمدید کردیم ولی در پایان فصل گذشته به دلایل فنی مجبور به شدیم که تصمیمی بگیریم. فلورنزی و پلگرینی از تیم هایشان به تیم بازگشتند.”

” پس می توان گفت که باشگاه با حضور بازیکنان متولد رم مشکلی ندارد و در جبهه های مختلف از آنها بهره می برد. اولویت ما با کسانی بوده است که بیشترین خدمت را به تیم کرده اند. واقعا نمی خواستیم که توتی باشگاه را ترک کند.”

” توتی در بخشی از مصاحبه خود اعلام کرد که در زمان حضور و آمدن مالکان جدید به باشگاه باز می گردد ولی من می خواهم بگویم که رئیس پالوتا بارها تایید کرده است که برنامه ای برای فروش رم ندارد و خوب است که همه این را بدانند.”

” کنفرانس مطبوعاتی دیروز توتی غم و اندوه بزرگی را برای ما به همراه داشت، زیرا وقتی باشگاه نمی تواند از یکی از بزرگترین سرمایه هایش به درستی استفاده کند، شکست بزرگی به حساب می آید.”

” آمریکایی ها طی سال های اخیر با ثبات در باشگاه سرمایه گذاری کردند. آنها ثبات باشگاه را می خواهند. به آمار که نگاه کنیم رم طی سالیان اخیر جزو ده باشگاه از نظر خرید بازیکن مسحوب می شود و من این قول را می دهم که این روند این فصل نیز تکرار می شود.”

” پیشنهاد حضور رانیری را توتی داد، همانگونه که ایده کونته را مطرح کرد و باشگاه با آن پیشنهادات موافقت کرد. ما به دنبال آوردن کونته بودیم ولی به دلایل فنی پیشنهاد ما را رد کرد.”

” باشگاه هرگز بدنبال حذف توتی نبود و همیشه نظرات او را قابل احترام دانستیم و به آنها فکر کردیم.”

نارضایتی مردم از عدم حضور پالوتا؟” برای شما مثالی می زنم، لیورپول و چلسی هر دو قهرمان مسابقات اروپایی شدند در حالی که مالکان آنها در شهرشان حضور نداشتند.”

” پالوتا از توتی خواست که دو ماه به بوستون برود و با تجربیات و نظرات همدیگر آشنا بشنوند ولی توتی این دعوت را رد کرد. من رابطه بدی با توتی ندارم. او الگوی من است و قبلا چند مطلب نیز برای او نوشتم. در دفتر من همیشه برای او باز است. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *