حافظ مسلمی 1653 روز پیش
بازدید 17 بدون دیدگاه

نامه سرگشاده ده روسی برای اتفاقات اخیر

دانیله ده روسی از لارپوبلیکا به خاطر تهمت های وارده از طرف روزنامه نگارهای این روزنامه، شکایت خواهد کرد و مبالغ عاید از این دادرسی را صرف بنیاد خیریه خواهد کرد:
” این بار اول نیست که در مورد رفاقت و دوستی و رابطه ام با فرانچسکو توتی، از طرف افرادی تهمت و افترا میشنوم.”
در پی مقاله چاپ شده همچنین از جیمز پالوتا(خوک) مالک باشگاه، به شک و تردید ها در مورد سکوت و آرامش وی در این مدت در قبال سایر مسایل از جمله تلاش ده روسی و هم تیمی هایش برای اخراج دی فرانچسکو و توتی از سمت شان ، پاسخی توام با خشم داده شد.
دانیله ده روسی کاپیتان رمی ها( 😢) در نامه ای سرگشاده به خبرگزاری معتبر آنسا اینگونه نوشت:
” در مقاله منتشر شده در لارپوبلیکا رفتارهایی که هرگز نداشته ام و حرف هایی که هرگز نگفته ام به من نسبت داده شده.”
“میخواهم در مورد تحریف حوادث و در عین حال ادعاهای تماما اشتباه و نادرست خشم و ناراحتی خود را بیان کنم. به همین خاطر مجبورم از خود دفاع کنم. در مقاله تحریر شده به من یا هر فرد حرفه ای در هر پست و سمتی که قلب خود را به رم داده و همیشه به رم عشق ورزیده اند به رفتار های آنچنانی و کاملا احمقانه ، نسبت داده شده.
” این مقاله که وقایع علت ترک رم توسط من را بازسازی کرده از جایی به بعد مضحک تر و عجیب تر به نظر میرسد که به این فکر میکنیم که تنها چند روز قبل از طرف باشگاه پیشنهاد پست مدیریتی بسیار مهمی دریافت کرده بودم و بسیار هم مفتخر شدم که ینین پیشنهادی دریافت کرده ام، پیشنهادی که به دلایلی که همه میدانیم ( تمایل به ادامه فوتبال) رد کردم.”
” به هر حال باید این را مطرح کنم که آنچه که نوشته شده بود به شدت اعتبار من را خدشه دار و لطمه وارد میکند ، به همین دلیل از وکلای خود میخواهم که روند شکایت را آغاز و پیگیری کنند و خواستار جبران خسارات و لطمه های وارده بشوند ، که این مبالغ دریافتی از جریمه خسارات را تماما به بنیاد خیریه اهدا خواهم کرد و مبالغ عاید شده از این شکایت صرف بنیاد خیریه خواهد شد.
” این بار اول نیست که افراد و گروهی تلاش میکنند که رابطه و رفاقت من و فرانچسکو توتی را زیر سوال ببرند و افترا میزنند وتهمت. باید به شما  این را بگویم : بیشتر و سخت تر تلاش کنید…”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *