حافظ مسلمی 1770 روز پیش
بازدید 25 بدون دیدگاه

رانیری :من سرمربی رم تا پایان فصل هستم

کلودیو رانیری سرمربی به مصاحبه مطبوعاتی قبل از دیدار با کالیاری رفت و به سوال خبرنگاران جواب داد. رانیری خود را مربی رم تا پایان فصل می داند و آینده ای را برای خود متصور نیست. رانیری گفت :”من اعتقاد دارم که باید به تیم حریف احترام گذاشت. بچه ها سخت تلاش می کنند و برای رسیدن به لیگ قهرمانان تلاش و مبارزه می کنند. اگر ما کالیاری را دست کم بگیریم، حماقت کرده ایم.کالیاری از آنگونه تیم هایی است‌ که‌ تا سوت پایان، دست از تلاش بر نمی دارند. آنها فصل خوبی را رقم زدند و می‌خواهند فصل را با قدرت به اتمام برساند. کالیاری ترکیب با کیفیتی را دارد،پاوولتی از نظر بازی هوایی خطرناک است. باید در  بازی شنبه با تمرکز و باهوش باشیم، زیرا آنها بهترین تیم سری آ در ضربات آزاد هستند.”
“الشعراوی بازیکن پر تلاشی است. او در دو فاز حمله و دفاع به سختی تلاش می‌کند و کمک شایانی به تیم می‌کند.”
“ژکو مشارکت خوبی در تیم دارد. ادین دوست دارد که در بازی‌سازی و ایجاد موقعیت نیز حضور داشته باشد. او در سن سیرو بازی خوبی داشت و کمک زیادی به تیم کرد.ژکو می تواند با یک مهاجم دیگر در ترکیب به میدان برود.”
“پاستوره در هفته اخیر وضعیت خوبی دارد و در تمرینات عالی عمل می کند‌؛اما من به طور قطع نمی توانم بگویم، او در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. بنظر می رسد که خاویر انگیزه گرفته است.”
“شیک بازیکن توانمندی است و درباره این موضوع هیچ شک و تردیدی ندارم؛ فقط بعضی از بازیکنان دیرتر از سایرین به رشد و حد انتظارات می رسند که پاتریک جزو آن گروه است.”
“چنگیز خیلی خوب در تمرینات شرکت می‌کند. تعویض چنگیز در دیدار اینتر بدلیل مسائل فنی و بدنی بود. من در چند هفته آتی انتظارات بیشتری از او دارم.”
فصل بعد به عنوان مربی رم؟ “من خودم را مربی رم تا پایان فصل می دانم.من همیشه طرفدار رم بوده‌ام بنابراین زمانی که از من خواسته شد، گرچه تا پایان فصل سکان هدایت رم را بر عهده بگیرم، نیازی به فکر کردن نداشتم.”.
” پروتی بهبود یافته است و در تمرینات شرایط مناسبی دارد. دیگو هنوز برای 90 دقیقه آماده نیست.”
انتقال احتمالی کرانیو و بارلا؟” آنها بازیکنان با کیفیتی هستند و مطمئن هستم که آینده درخشانی در انتظارشان است. من به بازی مقابل کالیاری فکر می کنم نه به فصل آینده، تمرکز من روی بازی شنبه است.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *