حافظ مسلمی 1624 روز پیش
بازدید 12 بدون دیدگاه

رانیری : سه امتیاز این بازی بسیار مهم خواهد بود

کلودیو رانیری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار حساس و سرنوشت ساز مقابل اینتر حضور پیدا کرد و به سوال خبرنگاران جواب داد. رانیری معقتد است که پیروزی در این بازی روحیه تیم را بالا می برد ولی  شکست تاثیری گذار نخواهد بود و باید با سخت کوشی به راهشان ادامه بدهند. به نقل از سایت رسمی باشگاه رانیری گفت :
“نشستن به عنوان مربی روی نيمکت رم احساس خاصی دارد. بازی در سن سیرو با استادیوم های دیگر تفاوت چندانی ندارد. این بازی برای سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد مهم است و هر دو تیم برای آن مبارزه می کنند. اینتر در جدول بالاتر از ماست ولی غیر قابل دسترس نیستند و در مجموع چالش خوبی برای ماست.”
” اگر ما نتوانیم به نتیجه دلخواه دست یابیم در انگیزه ما تاثیر زیادی نمی گذارد و به راهمان ادامه می دهیم ولی اگر به هدفمان در این بازی برسیم، می تواند انگیزه واقعی را به ما بدهد. من دوست دارم که تیمم بازی برتری داشته باشد و طرفداران را تحت تاثیر قرار بدهد. اما من یک حرفه ای هستم و میخواهم که تیمم برای هر توپ بجنگد.”
“من همیشه شب قبل بازی تیمم را انتخاب می کنم. من چیزهای خوبی در بازیکنان می بینم،انها مصمم هستند. من جمعه شب تصمیم نهایی ام را می گیرم.”
اسپالتی؟ “من هرگز مربیان را قضاوت نمی کنم و به همه آنان احترام می گذارم. مربی بدون شغلی عالی است و در عین حال دشوار و طاقت فرسا. جزئیات موفقیت یا شکست را به همراه می آورد. هر شهر فضای متفاوتی را دارد. اسپالتی نسبت به تیم و شهر رم آشنایی دارد و اکنون در میلان کارش را ادامه می دهد. زمان کمی در شهر میلان بودم و نتوانستم با جو آن شهر آشنا شوم.”
ژکو و شیک؟ “من تصمیم خود را تغییر نداده ام. من به مسائلی که داشتم نگاه کردم و سعی کردم که بهترین راه را انتخاب کنم. من می دانستم که دنیله نمی تواند بطور کامل بازی کند و لورنزو کمی خسته بود و اگر بازی می کرد برای این بازی خسته تر می شد.”
“یکبار دیگر روز جمعه ارزیابی می کنم و یک تیم را به میدان می فرستم که بتواند 90 دقیقه مبارزه کند، زیرا آنان تیمی هستند که برای این بازی آماده هستند و برای سه امتیاز آن مبارزه می کنند.”
“در یک ماه و نیم اخیر، ما باید با یکدیگر آشنا می شدیم؛کار برای بازیکنان آسان بود، زیرا آنان باید یک نفر را می شناختن و من باید نسبت به همه شناخت پیدا می کردم. دو پیروزی پیاپی با کلین شیت اعتماد به نفس بالایی را با ما تزریق کرد. یک پیروزی خوب در سن سیرو اعتماد به نفس ما را بیشتر هم می کند. در صورتی که شکست بخوریم، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد، زیرا می دانیم که باید برای سهمیه به سختی تلاش و کوشش کنیم و طرفداران را تهییج کنیم.”
کونته می‌گوید که او یک پروژه قانع‌کننده می‌خواهد. آیا رم می‌تواند این طور باشد.؟ “این حرف به من مربوط نمی شود. می دانم که وظیفه ام چیست و باید چه کاری انجام بدهم تا تیم را به رده های بالا برسانم. من در طرح پروژه باشگاه مسئولیتی ندارم. من روی ادامه کارم در این فصل کارم میکنم و این رئیس باشگاه است که در این کارها دخیل است.”
“بازیکنان شرایط خوبی را در تمرینات داشتند. من باید به اینکه چه بازیکنی 90 دقیقه به میدان می رود، فکر کنم، بدیهی است که من نباید چهار بازیکن انتخاب کنم که نمی توانند چنین کاری را بکنند زیرا من فقط سه تعویض دارم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *