حافظ مسلمی 1698 روز پیش
بازدید 15 1 دیدگاه

انقلاب برای فصل آینده!

انقلاب در رم، رم در نقل انتقالات همه چیز را باید از نو بسازد !

مشخص است که رم نیاز به بازسازی دارد؛ در خط حمله چنگیز اوندر اولین بازیکنی است که در لیست بازیکنان اصلی قرار میگیرد، پروتی بنظر میرسد که به توافق با بوکا جونیورز امید دارد و شیک که گویا فصل بعد در آلمان خواهد بود، لایپزیک و دورتمند به دنبال پاتریک هست. برای فصل پیش رو رم به دنبال گل های بیشتر و پاس گل های بیشتری است، و در این حالت تورگان هازارد ، برادر ادن هازارد بهترین انتخاب می تواند باشد، رئال مادرید هم به دنبال هازارد جوان هست. این بازیکن بلژیکی توانایی بازی در هردو جناح خط حمله را دارد، علاوه بر این تا اینجای فصل 12 گل و 11 پاس گل داشته.
باتوجه به قراردادی تا پایان 2020 هزینه انتقال هازارد بالاست، حدودا 40 میلیون یورو خواهد بود.
تورگان هازارد 21 بازی و 3 گل هم در رده ملی جوانان بلژیک به نام خود تا اینجا ثبت کرده.
بروسیا دورتمند هم مشتری جدی تورگان است.
گزینه دیگر برای خط حمله که ارزانتر و کمتر است ، فوروارد 28 ساله بوکاجونیورز، داریو بندتو ست.، شرایط انتقال وی در تریگوریا در دست بررسی است ، انتقال بزرگی نخواهد بود و هزینه این انتقال 15 میلیون یورو است و با تیم آرژانتینی تا 2021 قرارداد دارد.
اما مدیران رم فقط در جستجوی مهاجم نیستند، در برنامه های پیش رو برای از نو ساختن رم و بازسازی تیم، سایر پست ها هم تحت تاثیر تغییرات قرار خواهند گرفت. از روسیه خبر میرسد که فرناندو لوکاس برزیلی از اسپارتاک مسکو که بازیکن سابق سمپدوریا بود مدنظر است که تا سال 2021 این هافبک 26 ساله با تیم روسی قرارداد دارد. هزینه انتقال این هافبک چندان بالا نیست و تقریبا ارزش این بازیکن در شرایط کنونی 15 میلیون یورو است.
در تریگوریا باشگاه با وجود تغییرات پیش رو به دنبال بازیکنان دیگری هم هست و همانطور که در زمان مدیر قبلی هم دو  بازیکن تحت نظر رم بوده همچنان در لیست بازیکنان مورد علاقه رم هست؛ بلوتی و میته از تورینو؛
رم برای فصل پیش رو به دنبال تغییرات انقلابی است و چنانکه به نظر میرسد مدیران رم درس بزرگی از فاجعه فصل جاری گرفته اند و به دنبال جبران اشتباهات هستند.

نظرات کاربران

 • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
 • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
 • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
 • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. فرشاد گفت:

  یه دفاع چپ هم حتماباید بگیریم
  لعنت ب مونچی ک پاستوره و پاتریک رو با 70 میلیون قالب کرد ب ما اینا اندازه یه صدم قیمتشونم فایده نداشتن
  بنظرم دیفرا و ساباتینی باید برگردن تیمو بکوبیم از نو بسازیم
  حیف تیم پارسالمون مفت همه رو فروختیم