حافظ مسلمی 1701 روز پیش
بازدید 14 بدون دیدگاه

مصاحبه دفرل با کوریره

دفرل: در سمپدوریا خوشحالم، مانع داشتن شانس دیگری در رم نمی شوم.”

دفرل در آستانه بازی سمپدوریا-رم با کوریره دلو اسپورت مصاحبه کرده و از وضعیتش در سمپدوریا گفته:
– به فکر انتقام از رم هستی؟رمی که بعد از تنها یک فصل قرضی به سمپدوریا فرستادنت.
“نه.دنبال بهانه گرفتن و عذرخواهی نیستم؛ اگر من در رم خوب کار نکردم، این اشتباه خود من هست و اولین نفری که از اتفاقاتی که پیش آمد نا امید شد خودم هستم. در رم آماده نبودم و وقتی این عدم آمادگی رو با مصدومیت ها و انتخاب تاکتیک های متفاوت ترکیب کنید ناامید کننده میشود وضعیت. قطعا دوست داشتم شرایط بهتری در رم داشته باشم.
– با هم تیمی های سابقت حرف میزنی در ارتباطی؟
“بله، مخصوصا در ماه های اخیر با چند نفرشون حرف زدم و به خاطر عمکرد خوبم با سمپدوریا بهم تبریک گفتند. اغلب با لورنزو پلگرینی که قبلا باهم در ساسولو بودیم حرف میزنم، باهم صمیمی هستیم.
– به خاطر اخراج دیفرانچسکو ناراحت شدی؟
“خیلی زیاد چون که دو فصل خوبی باهم در ساسولو داشتیم. به من اعتماد و باور داشت، به عنوان یک فوروارد خیلی چیزها یادم داد و باعث پیشرفتم شد، ما با ساسولو به لیگ اروپا صعود کردیم. من به خاطر شرایطی که در رم پیش آمد کینه ای ندارم، بعد از بازی اول با دیفرا حرف زدیم، به عنوان یک مربی درکش کردم. خواهید دید که اوزبیو به نیمکت مربیگری بر خواهد گشت و کارهای بزرگ و خوبی انجام خواهد داد
-در مورد آینده فکر میکنی؟
” نه چون که در حال حاضر تنها چیزی که مهم هست پایان فصل است. من در سمپ خوشحالم و حالم خوب است، با جامپائولو خوشحالم، کسی که واقعا مربی خوبی است. با هم تیمی هایم هم خوشحالم.
باید ببینم چه پیش خواهد آمد اگر به اروپا صعود کنیم و سهمیه کسب کنیم. به هر حال من با رم قرارداد دارم و زمانی که با جالوروسی قرارداد امضا کردم خیلی خوشحال بودم، اما امسال فصلم را صرف خودم کردم و همه چیز را از نو شروع کردم و واقعا میخواهم که فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانم.
– پس فرضیه احتمال بازگشت به پایتخت را رد نمیکنید؟
” قطعا مانع شانس دوم با رم نمیشوم. وقتی فصل تمام شود وضعیت را با سمپدوریا بررسی خواهیم کرد . فعلا در آرامش بسر میبرم و روی خودم و بازی ها متمرکز هستم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *