حافظ مسلمی 1709 روز پیش
بازدید 18 بدون دیدگاه

رانیری:”از حضور در رم پشیمان نیستم.”

کلودیو رانیری بعد از شکست پرگل خانگی مقابل ناپولی به اسکای اسپرت گفت:”ما تمام تلاش خود را انجام دادیم. اگر صادقانه بگویم زمان عجیب و غریبی است. با اولین حمله گل خوردیم ولی توانستیم به گل مساوی دست یابیم و من نمی دانم که چگونه توانستیم.بعد از شروع نیمه دوم در زمان کوتاهی گل دوم خوردیم و عقب افتادیم. کمک به چنین تیمی بسیار سخت است. دیگران سریع تر و استوار تر می دوند و ماهم هر کاری که از دستمان برآید انجام می دهیم.
بازیکنان به من گفتند که در این فصل تمرينات بدنی و آمادگی جسمانی کمی داشتند، زیرا همیشه مصدوم های زیادی وجود داشت و وقفه می افتاد. رم تقویم فشرده ای داشت،فقط می توانستد بازی و ریکاوری کنند.
تمام تلاش من این است که بتوانم با آنها تمرین کنم، ولی آسان نیست. زانیولو بازیکنی که در فرم عالی هست برای بازی آماده بود ولی ویروس باعث شد که نتواند بازی کند.
کار سختی مقابل ناپولی داشتیم. آنها تیم سریع هستند و با سرعت خودشان شما را محاصره می کند و تغییر شکل می دهند و این کار را برای بازی کردن مقابل آنها سخت می کند.
از بیرون حدس هایی می زنند ولی در واقعیت متفاوت است. این تیم کیفیت بالایی دارد ولی زمانی که در بازی های مهم شکست می خوردید،کار برای بازگشت سخت می شود و به راحتی نمی توان روی پای خود ایستاد.
ده روسی، ژکو، مانولاس و کولاروف بازیکنان با کیفیتی هستند ولی صد در صد آماده نیستند. متاسفانه شرایط اینگونه است و ما هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم.

آیا پیشمان هستی؟ هرگز من هیچ وقت از پذیرش پیشنهاد رم پیشمان نمی شوم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *