حافظ مسلمی 1814 روز پیش
بازدید 34 بدون دیدگاه

مصاحبه رانیری بعد از اولین برد

کلودیو رانیری سرمربی  جدید جالوروسی در اولین گام مقابل امپولی،سه امتیاز شیرین را برای رم به همراه اورد.او بعد از مسابقه در مصاحبه با اسکای اسپرت گفت:”حس خوبی دارم چون که بازی دشواری بود، با تعداد بالای بازیکنان غایب و بقیه بازیکنان که به سختی در این فصل بازی کردند، نبود رهبرهایی که واقعا به تیم هویت می دهند!
“به تیم تبریک می گویم، چون محکم ایستادند و عملا به امپولی شانسی ندادند. نفهمیدم روی گل امپولی چه اتفاقی افتاد، چون میدانستیم که آنها روی یارگیری موقعیت به دست می آورند. دومین گل هم که رد شد، همانطور که دیدید به دست بازیکن برخورد کرد.

” به نظرم هواداران امشب به ما و برد این بازی کمک کردند. انتظار نداشتم که بهتر بازی کنیم، به خاطر اینکه این تیم سفت و سختی
بود که به دنبال امتیاز بودند. اکثر گل های دریافتی این فصلشان از بازی کردن با توپ در دفاع بوده، به همین دلیل به بازیکنان گفتم که از این موقعیت استفاده کنند.
” من برای کمتر گل خوردن تیم ما نقشه هایی داشتم ، اما نمیتوانم در این مورد به شما چیزی بگویم. درغیر اینصورت نقشه ها برملا می شود.
“اجازه بدهید اینطور توضیح بدهم که موضوع مهمی که بیشترین زمان من در رم به آن اختصاص دارد کمک به کمتر گل خوردن تیم است، چون تیمی مثل رم ممکن نیست اینقدر زیاد گل دریافت کند. ما دیر یا زود گل به ثمر میرسانیم اما باید روی گل نخوردن تمرکز کنیم.”
“نیکولو با مصدومیت از ناحیه ساق پا زمین را ترک کرد، مصدومیتی که آخر هفته درگیرش بود و تلاش می کرد غلبه کند .این مصدومیت نباید جدی باشد، چون قرار بود اگر درد بیشتری در ساق خود حس م یکرد تحت خودش تحت هر شرایطی درخواست تعویض می کرد، اما ما سروقت تعویضش کردیم و جلوی شدت گرفتن مصدومیت  را گرفتیم.”

بعد از فلورنزی؟او یک پسر با شخصیت ست.از او در مورد در مورد مشکل پرسیدم و گفت مشکل زانو دارد اما می خواست بازی کند.کارت زرد ال شعراوی را برای شبیه سازی درک نمی کنم!من سه روز پیش به اینجا آمدم و فقط یک جلسه آموزشی داشتیم.زیرا بیشتر بازیکنان بزرگ در دسترس نبودند.شیک؟شیک همه چیز را برای تبدیل شدن به یک بازیکن واقعا فوق العاده را دارد فقط کمی زمان می برد.او دارای تکنیک،سرعت،کیفیت و دریبل زنی ست و می تواند گل های زیادی به ثمر برساند.اگر او نمایشی که در مقابل پورتو انجام داد را نشان دهد،می تواند یکی از بازیکنان اصلی من باشد..

 

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *