حافظ مسلمی 1662 روز پیش
بازدید 12 بدون دیدگاه

رسمی؛رانیری جایگزین دیفرا شد

وبسایت رسمی رم تاکید کرد که کلودیو رانیری برای بار دوم سرمربی شد و قراردارد او تا 30 ژوئن 2019 اعتبار دارد. مربی 67 ساله برای بازی بعد مقابل امپولی روی نيمکت جالوروسی می نشیند.
پالوتا بعد از پیوستن رانیری به رم گفت:”:ما بسیار خوشحال هستیم که کلودیو را به باشگاه بر می گردانیم. ما یک هدف داریم و آن این است که سهمیه فصل لیگ قهرمانان را بگیریم.در این مقطع نیاز به کسی داشتیم که باشگاه را بشناسد، محیط را درک کند، زبان بلد باشد و به بازیکنان روحیه بدهد. کلودیو همه اینها را دارد و برای این چالش بسیار هیجان زده است.”
رانیری برای بار دوم سرمربی می شود که دفعه قبل به بازه زمانی 2009 تا 2011 باز می گردد. او در این زمان یک نائب قهرمانی را بدست آورد و رم را نزدیک به فتح اسکودتو برد. او در این 18 ماه 84 بار بر روی نيمکت رم نشست که 47 برد، 21 باخت و 16 تساوی را برای رم به ارمغان آورد.
رانیری :”من از بازگشت به خانه خوشحالم. وقتی رم شما را بخواهد نه گفتن غیر ممکن است.”
او بعد از پایتخت ايتاليا دوران پر فراز و نشیبی را گذارند. او در لستر سیتی به موفقیت بزرگی دست یافت ولی در فولام، نانت، یونان، موناکو موفق نبود.
توتی :کلودیو از شهر است و طرفدار رم است و از همه مهمتر یکی از بهترین مربی های تاریخ است. ما به کسی نیاز داشتیم که به ما یقین بدهد و با امنیت خاطر تا رسیدن به رتبه چهارمی هدایت کند.
رانیری در دوران بازیگری خود نیز بازیکن رم بود. او در سال 1970 بازیکن رم بود ولی موفق نبود و رم را ترک کرد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *