حافظ مسلمی 1820 روز پیش
بازدید 32 بدون دیدگاه

نکاتی مهم از دربی دلاکاپیتاله

دربی دلاکاپیتاله یکی از مهم ترین و حساس ترین تقابل های تیم های همشهری است که دربی فردا 152 دیدار دو تیم در سطح اول فوتبال ايتاليا است که در 151 دیدار سهم رم 55 ، سهم لاتزیو 38 پیروزی بوده است و 58 بازی مساوی شده است.
حساسیت این دیدار آن را به یکی از خشن ترین مسابقات ايتاليا تبدیل کرده است به صورتی که از فصل 94/95  این بازی لقب خشن ترین بازی را به خود گرفته است. داوران این دربی 33 بار از کارت قرمز خود استفاده کردند که سهم رم 13 کارت قرمز بوده است.

 رم و لاتزیو در بازی بدون گل با حریفان رکوردار هستند در حالی که رم در 26 بازی اخیر خود و لاتزیو در 30 بازی اخیر خود به نتیجه 0-0 دست نیافتند.این امار نشان می دهد که انتظار می رود که بازی جذاب و پر گلی از آب درآید.

رم که در این فصل از روی ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر شده است، با 6 گل از این راه  بهترین آمار را در 5 لیگ معتبر اروپایی دارد و نکته جالب این است که دو گل از این 6 گل در بازی رفت مقابل لاتزیو زده شد.(گل کولاروف، فازیو)
این چهارمین تقابل دی فرانچسکو و اینزاگی در دربی دلاکاپیتاله است که در سه دیدار اخیر سهم دی فرانچسکو دو برد و یک بازی مساوی شد و تیم اینزاگی هرگز در تقابل با دی فرانچسکو در دربی شهر رم برنده نشده است.
آمار بیشترین حضور در دربی دلاکاپیتاله
1-توتی 45 2-دروسی 30 3-ماستی 26 4-سانتارینی 25 5-آلدایر 22 6-لوسی 21  7-برناردینی 20 8-کاندلا 19 9-کوردووا، دلوکیو، پانوچی، تومازی 17 10-جانینی 16
آخرین کلین شیت رم به 18 بازی پیش و دیدار مقابل امپولی بازی می گردد.
کاپیتان دروسی با تجربه ترین بازیکن این دربی است. دنیله هرگاه موفق به زدن گل برای رم دربی شهر رم شده است رم در آن بازی شکست خورده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *