حافظ مسلمی 1738 روز پیش
بازدید 26 بدون دیدگاه

پالوتا ‌‌:به اعتراض هواداران اهمیت نمی دهم

جیمز پالوتا مالک رم که 6 سال از ریاست او بر جالوروسی می گذرد معتقد است که همه کارها درست انجام داده است و به اعتراض هواداران اهمیت نمی دهد. پالوتا به وبسایت رسمی رم گفت :
شش سال مالکیت بر رم، آیا انتظارات را بر آورده کرده ای؟ در بعضی از قسمت ها بله و در بعضی قسمت ها خیر. قبلا بیشتر مو داشتم و اکنون کمتر شده است. وقتی که رم را انتخاب کردیم هدف ما از انتخاب رم این بود که از تاریخچه باشگاه استفاده کنیم و تلاش کنیم تا رم به یک برند جهانی تبدیل کنیم که بتواند به ما در تبلیغات کمک کند. وقتی به شش سال اول حضورم در رم نگاه می کنم، دستم را بالا می گیرم و بدون ترس می گویم در برخی مواقع اشتباهاتی داشتم اما در مجموع می توانم از کارهایی که در شش سال اخیر انجام داده ایم، راضی باشه.ما هر سال در لیگ قهرمانان حضور داشتیم بدون پشتوانه استادیوم و این کمک کرد که رم به برند جهانی تبدیل شود. ما در مدیریت و در آمد یکی از بهترین تیم های ایتالیا هستیم.
چه چیزی بیشتر از همه چیز شما را نارحت کرده است؟ قطعا تأخیر در پروژه استادیوم. من فکر می کنم که اکنون زمانی بود که نزدیک به افتتاح ورزشگاه بودیم و این کمک شایانی به ما می کرد تا درآمد بیشتری داشته باشیم و در کنار بزرگترین تیم های جهان رقابت کنیم. من فکر می کنم که این منطقه جایی خوبی برای تجارت نیست، زیرا ما در مسیری که می خواستیم نیستیم. هر کسی که مرا می شناسد می دانند که من هرگز یه طور کامل راضی نمی شوم و فکر کنم که رم نسبت به 6 سال گذشته از احترام بیشتری برخوردار است.
آیا هنوز پروژه رم شما را هیجان زده می کند؟ بله اما اگر بخواهم صادقانه بگویم طی چند ماه اخیر کارهای ورزشگاه مرا ناامید و خسته کرد و با این حال پروژه در حال پیشرفت است. همچنین بعضی از نتایج تیم در این فصل مرا آزار داد. امیداورم با حل کردن مشکلات پیشرو فصل را به بهترین نحو به پایان ببریم.
شما وقتی که مالک رم شدید گفتید که رم جزو 10 تیم برتر جهان می شود. پس از این سالها آیا بازهم چنین فکری می کنید؟ این امکان وجود دارد. ما فصل های خوبی داشتیم. مثل فصل گذشته. اگر ما می خواهیم جزو 10 تیم برتر جهان شویم به پول بیشتری برای رقابت وجود دارم به همین دلیل است که استادیوم برای من اهمیت دارد. این پروژه می تواند وضعیت ما را تغییر دهد. مردم سطحی فکر می کنند. آنها گمان می کنند که من استادیوم را به تیم ترجیح می دهم ولی اینطور نیست.
به نظر شما رم اکنون در چه جایگاهی است؟ فکر کنم ما جزو 20 برتر اروپا هستیم. تیم های در آلمان فرانسه، انگلیس و اسپانیا وجود دارد و در مجموع جزو 20 تیم هستیم اما در  مدیریت و اتفاقات خارج از زمین قطعا رم در بین 10 باشگاه برتر دنیاست.
آیا شما فکر می کنید که کار اشتباهی را انجام می دهید؟ من اینگونه فکر نمی کنم. من با طرفداران زیادی صبحت کردم و درک کردم آنها پروژه مه را درک می کنند. حتی من با طرفداران سایر تیم ها صبحت کردم و آنها گفتند : ما طرفدار رم نیستیم و نه از آن خوشمان می آید ولی از اهمیت پروژه شما آگاه هستیم. مردم می گویند ما به بازیکنان به چشم یک کالا برای کسب پول نگاه می کنیم اما حتی یک دلار هم از این انتقال ها به جیب نزده ام.
زمانی که شعار هایی علیه خود از سوی طرفداران رم می شنوید به احساسات شما آسیب وارد می شود؟من صادق هستم و نمی توانم دروغ بگویم. در ابتدا برایم سخت بود و آن را درک نمی کردم اما اکنون به اعتراضات اهمیت نمی دهم چون می دانم چه کاری برای این باشگاه درست است. هر کاری تاکنون انجام دادم، در جهت پیشرفت رم بوده است و به راهمان ایمان دارم. همچنان به سختی کار می کنیم تا آنچه برای رم بهتر است را رقم بزنیم. این موضوع همیشه اتفاق می افتاد، به مالکان قبلی اعتراض می شد و وقتی من اینجا را ترک کنم، مالکان بعدی نیز از اعتراض می شود. ترجیح می دهم هواداران به من اعتراض کنند و در عوض حامی بازیکنان باشند.
پنچ سال دیگر وضعیت باشگاه چگونه خواهد بود؟ تا آن موقع در استادیوم جدید بازی می کنیم و امیداورم تیم قدرتمند داشته باشیم تا در همه‌ی جام ها رقابت کنیم و باعث هیجان زدگی طرفداران مان شویم.
وقتی که می خواهید رم را ترک کنید می خواهید عملکردتان چگونه باشد؟ می خواهم که مردم بدانند هر کاری از دست بر می آمد انجام دادم. من می خواهم که رم 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان شود ولی باید واقع بین باشیم. نشان دادیم که می توانیم به تیمی قدرتمند تبدیل شویم. در آخر می خواهم که یک تیم عالی داشته باشیم که به نماد های رم احترام بگذارد و برای طرفداران بجنگند. می خواهم که مردم بدانند که من همه کار ها را درست انجام دادیم، برای قهرمانی جنگیدیم تا برنده شویم و اگر اینطور نباشد، شکست خوردیم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *