کنفرانس ده روسی پیش از دیدار با پورتو

دانیله ده روسی کاپیتان رمی ها در آستانه دیدار مقابل پورتو در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که گزیده های مهم آن در زیر قرار گرفته ست.
“من سه ماه مثل یک یک فوتبالیست حرفه ای کار کردم.همه کارهایی که برای بازگشت به میادین نیاز بود را انجام دادم زیرا باور داشتم که می توانم.من نمی توانم در 35 سالگی غضروفم را عمل کنم.اگر احساس خوبی داشته باشم و به اندازه کافی بازی کنم،فکر می کنم می توانم بازی کردن را ادامه دهم.اگر آنها بتوانند اين مشكل كوچك (اشاره به اختلاف به وجود آمده بين كولاروف و هواداران رم) را برطرف كنند من مى توانم خوشبخت ترين ادم جهان باشم. زيرا من بين هواداران رم كه عاشق آنها هستم و هميشه از من حمايت كرده اند و كولاروف كه مانند برادر من است قرار گرفته ام. هواداران به من اعتماد كنند. نمى گويم او از زمان تولد يك رمى بوده است اما او يكى از بهترين بازيكنان رم است. او از آن بازيكنانى نيست كه بر لباسشان بوسه بزنند. اگر اين مشكل برطرف شود من بيشتر خوشحالم.
نيمه نهايى فصل گذشته يك تجربه عالى بود كه به ما كمك مى كند كه بهتر براى اين بازى آماده شويم. درباره فصل گذشته مى توانم بگويم كه مى توانستيم بهتر عمل كنيم اما اين براى گذشته است و ما بايد به بازى فردا فكر كنيم.
رم را چگونه ديدم؟ما نتايج بدى داشتيم كه عملكرد ما را بخوبى منعكس نمى كند.
ما بازى هاى خوبى مانند بازى با رئال مادريد و اينتر ميلان داشتيم، اما مى توانيد ببينيد كه پس از دريافت گل نمى توانيم خودمان را پيدا كنيم.
جدا از بازى با فيورنتينا عملكرد خوبى در مسابقات داشتيم. هم تيمى هاى من حسى را در من به وجود اورده اند كه قبل از اين تجربه اش نكرده بودم.
آيا مى خواهم ادامه دهم؟ بله فقط به شرايط بستگى دارد كه چگونه مى توانم ادامه دهم
دى فرانچسكو؟ او سبك بازى خود را دارد و آن را تغيير نخواهد داد. او مى داند كه چه اتفاقى مى افتد و مشكلات ما را مى داند. او هرگز آرامش خود را ازدست نداده است حتى در شهر كه حفظ آن بسيار سخت است.”