مصاحبه کولاروف با رما تی وی

الکساندر کولاروف به بهانه دیدار با تورینو با رما تی وی مصاحبه ای داشته ست که بخش های مهم آن در زیر قرار گرفته ست.

عملکرد رم در این فصل چگونه بوده است و در نیم فصل دوم چگونه خواهید بود؟
“در این فصل چند مصدومیت بزرگ به دنبال بازیکنان ما آمد که در مقایسه با پارسال بیشتر شده است. ما امیدواریم که از بازی مقابل تورینو استفاده کنیم و سه امتیاز را به دست آوریم؛سه امتیازی که مهم است. تیم فصل دوم شروع شده است و هر یک از بازیکنان فهمیدند که مهم هستند و به خوبی پیشرفت کردند.”
به بازیکنان جدید زمان داده شد و آنها پیشرفت کردند.
“به جز رابین اولسن که تجربه بیشتری دارد. به بازیکنان جدید اجازه داده شده تا بازی کنند و درک کنند مهم هستند و می‌دانم که این آگاهی را بدست آوردند. ما می توانیم به هدفمان که کسب سهیمه لیگ قهرمانان اروپا است برسیم.”
نظرت در مورد جوانان رم چیست؟
“مردم چنگیز را بازیکنی بزرگ می دانند و همین طور است. لورنزو یک بازیکن عالی است ولی لوکا کم تجربه است ولی چشم انداز عالی برای او می بینم. آنها باید به ما کمک کند و ما هم باید به آنها کمک کنیم تا از فشار سنگین خارج شود. ”
اولسن چه تاثیری دارد؟
“او یک بازیکن بین المللی است. من او را می شناسم. او یک بازیکن حرفه ای است؛ کم حرف می زند و درست عمل می کند و به باشگاه خدمت می کند. ”
تو در 70 بازی 7 گل زدی. آیا خودت را یک بازیکن تاثیر گزار می دانید؟
” صادقانه نه. وقتی اینجا آمدم بازیکنان باکیفیتی وجود دارد مثل دنیله و ادین. من همیشه می خواهم مبارزه کنم حتی در این سن و سال.
وضعیت خط دفاعی رم بدتر نشده است؟ نسبت به پارسال.
“رم در این سال گل های زیادی خورده است ولی بیشتر حمله می کنیم. به نظر من اشتباهات باعث شده است که گل دریافت کنیم.”
ژانویه و فوریه ماه های مهمی هستند؟
“در این ماه ها ما هم در لیگ قهرمانان و هم سری آ به میدان می رویم. تیم های بزرگ باید بتوانند در روز های کم بازی های زیاد انجام دهند. ابتدا باید در لیگ خوب عمل کنیم و بعد لیگ قهرمانان.”
اهداف رم در سال 2019؟
من می بینم که تیم پر انرژی است و ما به‌خوبی تمرین می کنیم. امیدوارم که تیمی دیگر در تیم فصل دوم باشیم.”